3 Sprouts

3 Sprouts sa spolu s partiou priateľských zvieratiek postarajú o rozvoj vášho dieťaťa, výchovu, zdravé stravovacie návyky a organizáciu izby. Pozrite si boxy na občerstvenie, krabice na hračky a ďalšie riešenia na uskladnenie a zistite, aká zábavná môže byť organizácia!
72 položiek celkom
Úložný box na hračky FOX 33 cm, béžová, 3 Sprouts 3SPIBXFOX
Organizér na plienky HEDGEHOG, béžový, 3 Sprouts 3SP3SDCHED
Úložný box na hračky UNICORN 33 cm, béžová, 3 Sprouts 3SP3SSBUNC
Detský desiatový box DEER ružová, 3 Sprouts
€14,80 –10 %
€13,20
3SP3SLUNDE
Úložný box na hračky LAMA 33 cm, béžová, 3 Sprouts
Novinka
3SPIBXLLM
Organizér na plienky WHALE, béžový, 3 Sprouts
€16,80
3SP3SDCWHL
Úložný box na hračky YETI, 33 cm, polyester, 3 Sprouts 3SPIBXYET
Detská taška na obed BEAR 20 cm, modrá, 3 Sprouts 3SPILUBEA
Taška na bielizeň LABUŤ 70 l, béžová, 3 Sprouts
Novinka
€27,90
3SP3SLHSW
Detská taška na obed SLOTH 3 20 cm, sivá, Výhonky 3SPILUSLO
Organizér do kúpeľne ŽRALOK 38 cm, sivá, 3 Sprouts
Novinka
3SP3SBSSH
Úložný box CRATE M, 28 cm, skladací, zelený, 3 Sprouts 3SPICMDGN
Taška na bielizeň KOZA 70 l, béžová, 3 Sprouts
Novinka
€27,90
3SP3SLHGO
Hore
Ďalšie produkty

3 Sprouts - zábavný spôsob, ako upratať detskú izbu

3 Sprouts je značka, ktorá od roku 2007 ponúka inovatívne a funkčné riešenia na uskladnenie detských potrieb. Značku založili traja priatelia, ktorých spája vášeň pre vytváranie dobre navrhnutých výrobkov pre deti, ktoré sú zábavné a funkčné. Trojica videla na trhu medzeru v úložných riešeniach, ktoré by boli nielen praktické, ale aj vizuálne príťažlivé pre deti a rodičov, ktorí sa často usilujú udržať poriadok v hračkách svojich detí.

Naučte svoje deti, ako si usporiadať hračky pomocou 3 Sprouts

Hodnoty a vízia značky sa sústreďujú na vytváranie produktov, ktoré sú nielen funkčné, ale aj ekologické, udržateľné a vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Ich cieľom je poskytovať inovatívne a kreatívne návrhy, ktoré podnecujú predstavivosť a podporujú organizáciu v živote detí. Skvele učia deti, ako udržiavať poriadok v interiéri, a zároveň sa stávajú jeho štýlovou dekoráciou.

Organizéry a úložné riešenia tejto značky sa dodávajú v rôznych veľkostiach a dizajnoch, takže rodičia môžu ľahko nájsť dokonalý produkt pre potreby svojho dieťaťa. Na stránke Kulina nájdete skladacie boxy na hračky, textilné úložné kontajnery, organizéry na knihy a časopisy, prenosné organizéry na hračky alebo kozmetiku, ako aj niektoré organizéry na dvere a stenu.

Nielen organizátori hračiek...

3 Sproutsv katalógu nájdete širokú škálu produktov vrátane riešení na uskladnenie hračiek, obedových tašiek a obedových boxov - všetky nájdete na Kulina. Ich charakteristické zvieracie potlače a vzory sú tým, čo robí ich výrobky výnimočnými. Zvieracie potlače dodávajú každodenným predmetom nádych rozmarnosti a zábavy, čím sa stávajú pre deti atraktívnejšími. Obedové tašky a obedové boxy sa ľahko čistia, sú vyrobené z netoxických materiálov a vďaka zábavnému a hravému dizajnu si ich obľúbia rodičia aj deti. Obedové boxy majú tri priehradky, ktoré uľahčujú oddeľovanie ingrediencií a balenie pestrého jedla.

KulinaAk teda hľadáte štýlový a moderný spôsob, ako zorganizovať detskú izbu, a ak chcete, aby sa vaše deti aktívne podieľali na jej upratovaní, alebo ak vám záleží na stravovaní vašich detí a chcete, aby mali v škole domáce desiaty, určite by ste si mali pozrieť ponuku výrobkov pre deti na 3 Sprouts.