produkt sa už nepredáva

Aróma parná vložka veľká Vitalis

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Aróma parná vložka Vitalis je v ponuke v dvoch rôznych veľkostiach. Veľké parné vložky môžete umiestniť do parného roštu v počte dvoch kusov, malé parné vložky môžete vložiť v počte štyroch kusov. Vložky použijete v prípade menších porcií, alebo ak varíte viac príloh súčasne.

Stále viac moderných kuchýň je vybavených zabudovaným pekáčom, založeným na princípe pary. Parný rošt a vložku Vitalis môžete použiť do všetkých bežných prístrojov. Môžete tak pripravovať viacero rôznych príloh, alebo dokonca celé menu súčasne.

Aróma parná vložka veľká Vitalis WMF v skratke:

  • Vynikajúci na zdravú prípravu pokrmov.
  • Dá sa využiť aj v rôznych prístrojoch.
  • Vhodné na varenie viacerých príloh súčasne.
  • V ponuke v dvoch veľkostiach.

S WMF pekáčom Vitalis môžete pokrmy šetrne pripravovať v pare. Varenie v pare sa na celom svete považuje za najzdravšiu metódu varenia. Princíp je jednoduchý. Potraviny počas tohto procesu neležia vo vode, a nevylučujú tak do vody v sebe obsiahnuté látky. Vďaka tomu si uchovajú drahocenné vitamíny a minerálne látky. Varenie v pare je vhodné na prípravu všetkých pokrmov, pri ktorých nie je potrebné, aby sa zatiahli a boli chrumkavé. Zelenina zostane jemná a pevná, hydina šťavnatá, ryby sa nerozpadnú. V pare sa vám nič nevysuší ani nepripáli. Pokrmy si uchovajú svoju intenzívnu, špecifickú chuť, takže môžete výrazne obmedziť solenie. Vynikajúce vedenie tepla pomocou pary sa postará o to, aby sa potraviny rovnomerne uvarili aj vnútri. Pre túto metódu varenia vyvinul WMF ideálny systém pekáčov Vitalis Aróma.

KÓD: WM1740136040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu