produkt sa už nepredáva

Aróma pekáč ASIA Vitalis

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x pekáč, 1x sklenená pokrievka, 1x rošt 31 x 23 cm, 2x držiak, 1x parný nástavec Asia

Aróma pekáč ASIA Vitalis s roštom zo žiaruvzdornej umelej hmoty je založený na princípe kuchýň Ďalekého východu, a bol prispôsobený našim potrebám. Dajú sa v ňom pripravovať pokrmy vyžadujúce rôzne ochutenie aj doby prípravy, napr. dole ryba, hore zelenina, alebo dole mäso, hore zelenina, alebo dole zemiaky a hore ryba… V pokrievke je integrovaný teplomer, ktorý meria teplotu vnútri pekáča, do 100 °C. Plastový nástavec nie je možné používať v rúre.

Aróma pekáč ASIA Vitalis WMF v skratke:

  • Skladá sa z Aróma pekáča Vitalis, parného roštu Vitalis a Aróma roštu ASIA zo žiaruvzdornej umelej hmoty (nie je vhodný na použitie v rúre).
  • Vhodný na prípravu viacerých rôznych pokrmov naraz.
  • Dajú sa v ňom pripravovať pokrmy s rôznou dĺžkou prípravy.
  • Ideálny na zdravú prípravu pokrmov v pare.
  • Uchová drahocenné vitamíny a minerálne látky obsiahnuté v pripravovaných potravinách.

S WMF pekáčom Vitalis môžete pokrmy šetrne pripravovať v pare. Varenie v pare sa na celom svete považuje za najzdravšiu metódu varenia. Princíp je jednoduchý. Potraviny počas tohto procesu neležia vo vode, a nevylučujú tak do vody v sebe obsiahnuté látky. Vďaka tomu si uchovajú drahocenné vitamíny a minerálne látky. Varenie v pare je vhodné na prípravu všetkých pokrmov, pri ktorých nie je potrebné, aby sa zatiahli a boli chrumkavé. Zelenina zostane jemná a pevná, hydina šťavnatá, ryby sa nerozpadnú. V pare sa vám nič nevysuší ani nepripáli. Pokrmy si uchovajú svoju intenzívnu, špecifickú chuť, takže môžete výrazne obmedziť solenie. Vynikajúce vedenie tepla pomocou pary sa postará o to, aby sa potraviny rovnomerne uvarili aj vnútri. Pre túto metódu varenia vyvinul WMF ideálny systém pekáčov Vitalis Aróma.

KÓD: WM1740166040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu