Blomus

Aromalampa CINO

vrátane čajovej sviečky

  • 49,95 €
  • na sklade 13 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM68367
Značka: Blomus
Séria: Blomus CINO
Dizajnér: Stotz-design.com
Farba / rozmery: Ø 13 cm, v 15 cm, hmotnosť 290 g
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ

Popis produktu

Aromalampa CINO je vyrobená z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele. Kombinácia trojuholníkového podstavca a oblého stredu pôsobí v konečnom dôsledku harmonicky, spoločne s použitím sviečky a vonného oleja vytvorí v miestnosti atmosféru pohody.

Aromalampu je možné využívať na aromaterapiu. Príjemná vôňa môže navodiť príjemnú atmosféru nielen doma, ale aj na pracovisku. Aby aromalampa prinášala želané účinky a neškodila, je potrebné si pred používaním prírodných silíc prečítať ich účinky a používať ich podľa návodu.

Aromalampa CINO v skratke:

  • Vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmery: priemer 13 cm, výška 15 cm
  • Dodáva sa vrátane čajovej sviečky s priemerom 3 cm

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Nie je to inak ani pri rozsiahlom rade dekoratívnych doplnkov. Dizajnéri celú túto sériu poňali v elegantnom, nadčasovom štýle.

KÓD VÝROBCA: 68367

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.