Boska

Boska Holland Cheesewares® je holandský odborník na všetko, čo sa týka konzumácie syra najmä do detailov dotiahnutých mimoriadne kvalitných nožov a dosiek na krájanie či servírovanie. Firma vznikla v roku 1896 v mestečku Bodegraven a štyri generácie rodiny Bos z nej urobili špecialistu a jednotku na syrovom trhu. V súčasnosti pôsobí v 85 krajinách a je hrdým držiteľom niekoľkých prestížnych ocenení.  104336

Boska je špecialistom a jednotkou vo svojej oblasti. Je to spoločnosť s príbehom a srdcom, so zmyslom pre dokonalý dizajn. Konzumáciu syra berie ako aktivitu, ktorá by mala spájať dohromady. A podľa toho navrhuje aj produkty. Zameriava sa nielen na príslušenstvo a pomocníkov každodennej potreby, ale aj na párty vybavenie, ktoré z vašej oslavy alebo stretnutia vytvorí jedinečný zážitok pre vás aj celé vaše okolie, či už ide o raclette a fondue súpravy alebo servírovacie párty dosky. Spoločné chvíle, skvelý syr, pohárik vína a blízki ľudia okolo, to je podľa rodiny Bos ten dokonalý okamih. Ak ste na rovnakej vlne, je aj pre vás Boska správnou voľbou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie