Box na desiatu 100/240 ml zelený GoEat™

Kód: JS81025
€11,49
Skladom (> 5 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: pohodlné prenášanie obeda

Riešenie: kompaktné nádoby GoEat

S praktickými krabičkami na obed či desiatu GoEat bude jednoduché a bezpečné doniesť si domáce jedlo so sebou do práce aj na výlet. Dômyselné usporiadanie eliminuje nutnosť nosiť so sebou viac nádob, všetko je totiž uložené v jednej. Spodná väčšia miska je základňou pre menšiu zelenú, ktorá je zabezpečená viečkom, aby nedochádzalo k premiešavaniu obsahu. Krabičky môžete prispôsobovať na mieru ich obsahu – keď sú prázdne, zaberú v taške menej miesta. Séria GoEat ponúka veľa možností ako si pochutnať aj mimo domov. Bez obáv si zabaľte hrianky, šaláty, mäso s prílohou aj polievkou – silikónové viečka dobre zabezpečia obsah proti vyliatiu, uzatvorenie misiek dohromady istí aretačný rámček.

 • Bezpečné, priestorné a kompaktné prenášanie desiaty
 • Na zeleninový snack s dipom alebo müsli s jogurtom
 • Silikónové tesniace viečko a aretačný rámček
 • Prázdne nádoby je možné zložiť do seba 8,5 x 8,5 x 9,5 cm
 • Menšia nádobka na tekutý obsah
 • Vyrobené z plastu bez BPA
 • Vhodné do umývačky riadu /v hornej časti
 • Vhodné na ohrievanie v mikrovlnnej rúre (okrem aretačného rámčeka)

Upozornenie:

 • Vyvarujte sa nadmerného plnenia nádoby až po úroveň viečka – mohlo by to viesť k nedostatočnému uzatvoreniu
 • Použitie príliš farbiacich potravín môže zmeniť odtieň nádoby (kurkuma, paradajková alebo kari omáčka)
 • Pred vložením do mikrovlnnej rúry odstráňte alebo povoľte viečko, aby mohlo dochádzať k úniku páry
 • Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri manipulácii počas ohrevu v mikrovlnnej rúre – dochádza k zahrievaniu nádoby
 • Nevhodné na pečenie v rúre

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Svačinové boxy a krabičky
Záruka: 2 roky
Farba: Zelená
Typ produktu: Box na potraviny
Objem: 0,2 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143