Joseph Joseph

Cestovné príbory v puzdre zelené GoEat™

v darčekovom balení

  • 20,00 €
  • na sklade 17 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: komfortný cestovný príbor

Riešenie: príbor v puzdre GoEat™

Praktický príbor v kompaktnom obale výborne doplní krabičky na obed či desiatu GoEat™. Dômyselné usporiadanie eliminuje nutnosť nosiť so sebou viac nádob, všetko je totiž uložené v jednej. Spodná väčšia miska je základňou pre menšiu zelenú misku, ktorá má viečko, aby nedochádzalo k premiešavaniu obsahu. Krabičky môžete prispôsobovať na mieru ich obsahu – keď sú prázdne, zaberú v taške menej miesta. Séria GoEat™ ponúka veľa možností, ako si pochutnať mimo domov. Bez obáv si zabaľte toasty, šaláty, mäso s prílohou aj polievku – silikónové viečka dobre zabezpečia obsah proti vyliatiu, uzatvorenie misiek dohromady istí aretačný rámček.

  • Cestovný príbor na stravovanie na pikniku, v práci či na cestách
  • Kompaktné uloženie v silikónovom puzdre
  • Lyžica a vidlička magneticky spojené s rúčkou nožíka
  • Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo umožní autentický spôsob stolovania
  • Rukoväť noža potiahnutá plastom bez BPA
  • Vhodné do umývačky riadu

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu.Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá.Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

KÓD VÝROBCA: 81033

O značke Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností.

Kód: JS81033
Značka: Joseph Joseph
Séria: Joseph Joseph GoEat™
Farba / rozmery: jarná zelená / 5 x 17 x 3 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
plast bez BPA
silikón
vhodné do umývačky riadu