Výpredaj
-50 %

produkt sa už nepredáva

Chlebník Elly čierny

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Ozajstné retro, ktoré oživí kuchyňu zariadenú v akomkoľvek štýle. Chlebník Elly je ideálny na uchovávanie pečiva, sušienok, koláčov a ďalších dobrôt, ktoré v ňom vydržia čerstvé niekoľko dní. Vďaka svojej veľkosti pojme celý bochník domáceho voňavého chleba, chrumkavé rožky pre celú rodinu či sladké pečivo na raňajky pre maškrtné jazýčky.

Ventilačné otvory v zadnej časti zaisťujú optimálnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri nádoby. S kovovým držadlom a pántmi majú perfektnú stabilitu.

Chlebník nie je vhodný do umývačky riadu.

Novinky 2017

V roku 2017 uvádza firma Wesco pri príležitosti svojho 150. výročianové produkty zo série Classic Line, ktorá obsahuje chlebník Elly či dózy na sušienky a potraviny. Ako je pre firmu Wesco typické, nové produkty sa inšpirujú klasickými tvarmi obľúbenými v minulosti. 150 rokov značky Wesco – jeden a pol storočia tradícií a skúseností.

V súčasnosti taký obľúbený dizajn Wesco produktov vzniká v 60. a 70. rokoch, keď firma vyrába odpadkové koše a chlebníky v čisto funkčnom dizajne inšpirovanom duchom vtedajšej doby. Hoci sú v tejto dobe výrobky dostupné v širšom spektre farieb, ich dizajn sleduje hlavne funkčné aspekty. Postupom času sa klasické a jednoduché tvary stávajú viac a viac populárne. Obľuba retro štýlu je dôkazom toho, že niektoré prvky dizajnu sú skrátka nesmrteľné.

Nemecká značka Wesco sa preslávila predovšetkým unikátnymi odpadkovými košmi. Jej portfólio ale zahrňuje aj mnoho doplnkov a pomocníkov do kuchyne a domácnosti v pestrých aj tlmených farbách, ktoré navzájom krásne ladia.

Kuchynské doplnky Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou budú ozdobou vašej kuchyne. Vydržia vám dlhé roky, aj keď ich budete používať denne. Vďaka tomu sú výrobky Wesco určené nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v obrábaní a spracovaní ocele.

KÓD: WS23620162

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu