Kód: WS22120102
Značka: Wesco
Séria: Wesco - Červená
Farba / rozmery: červená / š 47 cm, d 20,7 cm, v 20,6 cm
Materiál: chrómovaná oceľ
kvalitný oceľový plech s práškovou farbou

Popis produktu

Chlebník Space Master prináša svojim oválnym tvarom novú dimenziu do Vašej kuchyne. Je vyrobený z kvalitnej práškovanej ocele, úchytky sú kovové. Vďaka stabilnej chrómovanej nôžke vyzerá chlebník Space Master, akoby sa vznášal. Je ideálny na skladovanie chleba, sušienok alebo napríklad koláčov. Ventilačné otvory zaistia cirkuláciu vzduchu a Vaše potraviny si tak dlhšie uchovajú čerstvosť. Chlebník nie je vhodný na umývanie v umývačke.

Kuchynské doplnky Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou budú ozdobou Vašej kuchyne. Vydržia Vám dlhé roky, aj keď ich budete používať denne. Vďaka tomu sú výrobky Wesco určené nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v opracúvaní a spracovaní ocele.

KÓD VÝROBCA: 221201-02

O značke Wesco

Wesco

Spoločnosť Wesco vznikla v roku 1867 na východe Nemecka. Ponúka široký sortiment kvalitných odpadkových košov a dizajnové doplnky do kuchyne či kúpeľne, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené z prémiových materiálov, do detailov prepracované a majú dlhú životnosť.