Emile Henry

Darčeková súprava 3 zapekacích mís Burgundy červená

3 rôzne veľké misy v darčekovom balení

  • 73,47 €
  • na sklade 5 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: EH349750
Značka: Emile Henry
Séria: Emile Henry Burgundy
Farba / rozmery: červená / 36x23 cm, V 2,96 l; 29x19 cm, V 1,65 l; 22x14 cm, V 0,8 l
Materiál: keramika HR®
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do mrazničky
vhodné do rúry do 270 °C
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Darčeková súprava zapekacích mís Emile Henry obsahuje:

  • 1× väčšia misa 36×23 cm (vnútorný rozmer dna 28×20 cm)
  • 1× stredná misa 29×19 cm (vnútorný rozmer dna 23×15 cm)
  • 1× malá misa 22×14 cm (vnútorný rozmer dna 17×11 cm)

Súprava menšej, strednej a väčšej misky na zapekanie v darčekovej krabici prinesie radosť nielen po rozbalení, ale vždy, keď sa rozhodnete upiecť niečo dobré. Červená farba je nielen symbolom Vianoc, ale tiež farbou energie, lásky a zrýchľuje dych. Ak chcete zdieľať vášeň pre dobré jedlo, je tento farebný variant ideálnou voľbou. Ako vianočný darček urobí žiarivá červená dvojnásobnú radosť.

Zapekacie misy umožnia vďaka svojej hĺbke prípravu lasagní, lahodnej moussaky, zapečených zemiakov či gratinovanej zeleniny. Môžete ju tiež použiť na domáce nákypy a koláče. Dobre sa s nimi manipuluje vďaka praktickým uchám. Keramika High Resistance® zaistí, že servírované pokrmy zostanú dlho po vybratí z rúry teplé.

Riad Emile Henry je vďaka technológii High Resistance® odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom možno pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky misy možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vyložení z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Tento riad nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiarenia, ako sú plynové alebo elektrické platničky. Všetok riad od Emile Henry je možné umývať v umývačke. Odolá teplotám do 270 °C.

KÓD VÝROBCA: 349750

O značke Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradičná francúzska značka vyrábajúca kvalitnú a originálnu keramiku. Jej produkty sa z oblasti Burgundska postupne rozšírili aj do kuchýň mimo krajinu galského kohúta a sú dnes vnímané jako ideálne spojenie moderných technológií a tradičného prístupu.