produkt sa už nepredáva

Darčeková súprava 3 zapekacích mís Burgundy červená

3 rôzne veľké misy v darčekovom balení

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Darčeková súprava zapekacích mís Emile Henry obsahuje:

  • 1× väčšia misa 36×23 cm (vnútorný rozmer dna 28×20 cm)
  • 1× stredná misa 29×19 cm (vnútorný rozmer dna 23×15 cm)
  • 1× malá misa 22×14 cm (vnútorný rozmer dna 17×11 cm)

Súprava menšej, strednej a väčšej misky na zapekanie v darčekovej krabici prinesie radosť nielen po rozbalení, ale vždy, keď sa rozhodnete upiecť niečo dobré. Červená farba je nielen symbolom Vianoc, ale tiež farbou energie, lásky a zrýchľuje dych. Ak chcete zdieľať vášeň pre dobré jedlo, je tento farebný variant ideálnou voľbou. Ako vianočný darček urobí žiarivá červená dvojnásobnú radosť.

Zapekacie misy umožnia vďaka svojej hĺbke prípravu lasagní, lahodnej moussaky, zapečených zemiakov či gratinovanej zeleniny. Môžete ju tiež použiť na domáce nákypy a koláče. Dobre sa s nimi manipuluje vďaka praktickým uchám. Keramika High Resistance® zaistí, že servírované pokrmy zostanú dlho po vybratí z rúry teplé.

Riad Emile Henry je vďaka technológii High Resistance® odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom možno pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky misy možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vyložení z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Tento riad nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiarenia, ako sú plynové alebo elektrické platničky. Všetok riad od Emile Henry je možné umývať v umývačke. Odolá teplotám do 270 °C.

KÓD: EH349750

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu