Darčeková súprava na otváranie fliaš BarWise™

Kód: JS20091
€23,49 –13 %
Darčeková súprava na otváranie fliaš BarWise™
€23,49 –13 % €20,49
Skladom (5 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizjnérov Joseph Joseph: praktická súprava na otváranie fliaš

Riešenie: vývrtka pre ľahké otvorenie a magnetický otvárač korunkových uzáverov BarWise Joseph Joseph

Darčeková súprava na otváranie fliaš bude skvelou "technickou podporou" rodinných osláv alebo párty s priateľmi. Elegantné prevedenie a praktické funkcie uľahčia otváranie fliaš a bezchybné servírovanie prípitku.

Vývrtka s otočnou kľučkou je tým najjednoduchším spôsobom, ako vytiahnuť zátku z fľaše. Zatočte jedným smerom pre zanorenie vrtáka do špuntu, zatočte na druhú stranu a vyberte špunt z hrdla.

  • Bestseller medzi vývrtkami
  • Nepriľnavý povrch pre všetky druhy zátok
  • Vrátane rezačky fólie
  • Utierať iba navlhčenou handričkou

Magnetickým otváračom na korunkové uzávery otvoríte fľašu oveľa ľahšie. Otvárač totiž môžete k hrdlu nasadiť zo všetkých strán. Magnet udrží viečko priamo na otvárači, takže stôl či bar zostane čistý.

  • Inovovaný otvárač na korunkové uzávery
  • Nepriľnavý povrch
  • Utierať iba navlhčenou handričkou

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladiace nádoby a doplnky
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Príslušenstvo bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143