Dávkovač tekutého mydla matná nehrdzavejúca oceľ 220 ml AREO Blomus

Kód: BM68802
€59,90
Skladom (1 Ks)

Dávkovač tekutého mydla AREO je spoľahlivý doplnok, ktorý nesmie chýbať v kúpeľni. Jeho plastový dávkovací systém je ukrytý vo vnútri. Ľahko sa plní a čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovač tekutého mydla AREO je spoľahlivým doplnkom, ktorý nesmie v kúpeľni chýbať. Jeho plastový dávkovací systém je skrytý vnútri. Ľahko sa plní aj čistí.

Dávkovač tekutého mydla AREO v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele a plastu
  • Rozmer: priemer 5,5 cm, výška 16,5 cm, šírka 8,5 cm, objem 220 ml
  • Vnútorný zásobník z priehľadného plastu, ľahko sa plní
  • K dispozícii taktiež v závesnej variante

Séria AREO obsahuje rad luxusných doplnkov do kúpeľne vyrobených z matnej alebo leštenej nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s modernými prvkami z kvalitného čierneho plastu. V ich dizajne objavíte krásu ruka v ruke kráčajúcu s čistotou a kvalitou výroby.

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače a misky na mydlo
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Dávkovač na mydlo
Materiál: Nerezová oceľ
Objem: 0,2 l
Séria: Blomus AREO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139