Riedel

Dekantér Big Apple

1 kus v balení

  • 61,58 €
  • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

V štýle New York fashion, funkčný dekantér sa môže využiť na všetky druhy vín, bude teda niečo ako "malé čierne šaty" pre Váš jedálny stôl. Big Apple je vhodný na Magnum fľaše, čiže fľaše s objemom 1,5 l.

Úvaha Christiana Moueixa o dekantácii:

„Ja osobne dávam prednosť dekantácii pri mladých, ako aj pri zrelších vínach. V prípade zrelých vín je dekantácia výrazom rešpektu, v prípade mladých vín výrazom dôvery. Dekantácia zrelých vín krátko pred podávaním zaistí, že farba a čírosť nebude znehodnotená usadeninami, ktoré sa vo víne vytvorili v priebehu skladovania. Dekantácia mladých vín niekoľko hodín pred podávaním poskytne vínu možnosť rozvinúť svoj buket, nadobudnúť stupeň zrelosti, aký by inak dosiahlo len dlhoročným skladovaním.“

KÓD VÝROBCA: 1460/14

O značke Riedel

Riedel

Nápojové sklo rakúskej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu.

Kód: RD146014
Značka: Riedel
Farba / rozmery: v 22,5 cm, V 2000 ccm
Materiál: strojová výroba
vhodné do umývačky riadu