Thomas

Doska na krájanie drevená 75 x 20 cm ONO

  • 52,42 €
  • na sklade 12 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: TH1196532137905747
Značka: Thomas
Séria: Thomas ONO
Dizajnér: Kilian Schindler
Farba / rozmery: v 4 cm, d 75 cm, š 20 cm
Materiál: drevo kaučukovníka

Popis produktu

Drevená doska ONO nemeckej značky Thomas je vyrobené zo svetlého dreva kaučukovníka. Aj tu vidíme vo výbere použitého materiálu ohľady na životné prostredie. Po skončení produkcie latexového mlieka sú stromy kaučukovníka na plantážach vyrúbané a vysádzajú sa nové. Drevo je potom využité napríklad na výrobu nábytku, podláh alebo ako v prípade dosky ONO na úžitkové predmety do domácnosti.

Dosku môžete využiť na krájanie alebo ako podnos na elegantnú prezentáciu raňajok, občerstvenia alebo ako podnos na niekoľko šálok kávy. Fantázii sa medze nekladú. Obidve strany dosky sú zalomené tak, aby sa s doskou mohlo pohodlne manipulovať.

  • Vyrobené z dreva kaučukovníka
  • Olejované kvôli dlhšej životnosti
  • Moderný nadčasový dizajn
  • Zalomená hrana umožní pohodlné uchytenie
  • Vyrobené v Nemecku

Krásna a obsiahla kolekcia ONO od návrhára Kiliana Schindlera sa zameriava na podstatné: kvalitu materiálov a estetiku. Pridanou hodnotou sú potom múdre nápady a možnosť hravého kombinovania jednotlivých kúskov.

ONO – multifunkčný porcelán čistých tvarov na každodenné použitie, ktorý má svoj vlastný osobitý štýl. A to aj napriek tomu, že sa nesnaží zapôsobiť extravagantnými tvarmi. V kolekcii ONO nájdete všetko, čo robí život zase o niečo príjemnejším.

KÓD VÝROBCA: 11965-321379-05747

O značke Thomas

Thomas

Prvotriedny porcelán značky Thomas si aj napriek svojej storočnej histórii získava srdce mladých vďaka tvorivému dizajnu. Jeho porcelán priamo vyzýva k tvorivej výzdobe stolov. Jednoduché tvary sa hodia do všetkých interiérov - klasických aj moderných. Vďaka jemným líniám sa dobre kombinuje.