Thomas

Dóza na ocot Loft

  • 61,73 €
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: TH1190015045
Značka: Thomas
Séria: Thomas Loft
Dizajnér: Queensberry Hunt
Farba / rozmery: v 12 cm, š 4,5 cm, d 4,5 cm, V 0,13 l
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Rosenthal Thomas porcelán
silikón
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Dóza na ocot Thomas Loft je vyrobená z bieleho porcelánu v modernom nadčasovom dizajne. Jemné drážkovanie povrchu jej dodáva na originalite. Lievik z nehrdzavejúcej ocele umožňuje presné dávkovanie, silikónové viečko zamedzuje vyprchanie skladovaného octu.

Porcelánová séria Loft:

  • Vyrobená z kvalitného tvrdého porcelánu
  • Vycibrený elegantný dizajn jednoduchých línií
  • Čisto biely porcelán na efektnú prezentáciu pokrmov
  • Striedanie tvarov a štruktúr povrchu porcelánu
  • Funkčný, dobre kombinovateľný, stohovateľný
  • Vhodný do mikrovlnnej rúry aj umývačky riadu

Séria Loft nemeckej značky Thomas vyrobená z kvalitného tvrdého porcelánu je kolekciou moderného a funkčného porcelánu, ktorá poteší znalcov aj bežných užívateľov. Vybrané kúsky boli vyrobené s unikátnym drážkovaním povrchu, ktorý dodáva príjemný pocit pri uchopení. Porcelán je tak krásny na pohľad a veľmi príjemný na dotyk.

Porcelán Loft dáva na výber medzi okrúhlymi, oválnymi či hranatými tvarmi. Rôzne tvary a veľkosť tanierov, šálok či mís rozširujú možnosti využitia celej série. Jednotlivé kúsky porcelánu medzi sebou môžete ľubovoľne kombinovať, podľa vášho vkusu a potreby. Či už ide o podávanie raňajok, obeda, občerstvenia alebo honosnej večere s niekoľkými chodmi, porcelán Loft vám svojim sortimentom vždy vyjde v ústrety. Zaistí harmóniu vo vašej domácnosti a rafinovane prestretý stôl.

Porcelán Thomas, vyrábaný pod vlajkou skupiny Rosenthal, je nielen elegantný, ale samozrejme aj plne funkčný. Je možné používať ho v mikrovlnnej rúre a kvôli úspore času a energií umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: 11900-800001-15045

O značke Thomas

Thomas

Prvotriedny porcelán značky Thomas si aj napriek svojej storočnej histórii získava srdce mladých vďaka tvorivému dizajnu. Jeho porcelán priamo vyzýva k tvorivej výzdobe stolov. Jednoduché tvary sa hodia do všetkých interiérov - klasických aj moderných. Vďaka jemným líniám sa dobre kombinuje.