Kód: WS32440276
Značka: Wesco
Séria: Wesco - Šedá
Farba / rozmery: sivá / Ø 24 cm, v 12,4 cm, V 4 l
Materiál: kvalitný oceľový plech s práškovou farbou

Popis produktu

Populárna retro dóza na sušienky z obľúbeného radu Classic Line od nemeckého výrobcu Wesco prichádza v roku 2017 s novým dizajnom – s farebne zladeným vekom s ozdobnými žliabkami.

Dóza je ideálna na ukladanie rôznych sušienok, oblátok atď. Využijete ju aj na drobnejšie pečivo. Veko perfektne tesní, a tak sú vaše dobroty bezpečne chránené pred nežiaducou vlhkosťou. Mať po ruke vždy krehké a chrumkavé sušienky je fajn!

Krásne ladí s chlebníkom Wesco Elly. Dóza nie je vhodná do umývačky riadu.

Novinky 2017

V roku 2017 uvádza firma Wesco pri príležitosti svojho 150. výročianové produkty zo série Classic Line, ktorá obsahuje chlebník Elly či dózy na sušienky a potraviny. Ako je pre firmu Wesco typické, nové produkty sa inšpirujú klasickými tvarmi obľúbenými v minulosti. 150 rokov značky Wesco – jeden a pol storočia tradícií a skúseností.

V súčasnosti taký obľúbený dizajn Wesco produktov vzniká v 60. a 70. rokoch, keď firma vyrába odpadkové koše a chlebníky v čisto funkčnom dizajne inšpirovanom duchom vtedajšej doby. Hoci sú v tejto dobe výrobky dostupné v širšom spektre farieb, ich dizajn sleduje hlavne funkčné aspekty. Postupom času sa klasické a jednoduché tvary stávajú viac a viac populárne. Obľuba retro štýlu je dôkazom toho, že niektoré prvky dizajnu sú skrátka nesmrteľné.

Nemecká značka Wesco sa preslávila predovšetkým unikátnymi odpadkovými košmi. Jej portfólio ale zahrňuje aj mnoho doplnkov a pomocníkov do kuchyne a domácnosti v pestrých aj tlmených farbách, ktoré navzájom krásne ladia.

Kuchynské doplnky Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou budú ozdobou vašej kuchyne. Vydržia vám dlhé roky, aj keď ich budete používať denne. Vďaka tomu sú výrobky Wesco určené nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v obrábaní a spracovaní ocele.

KÓD VÝROBCA: 324402-76

O značke Wesco

Wesco

Spoločnosť Wesco vznikla v roku 1867 na východe Nemecka. Ponúka široký sortiment kvalitných odpadkových košov a dizajnové doplnky do kuchyne či kúpeľne, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené z prémiových materiálov, do detailov prepracované a majú dlhú životnosť.