Výpredaj
-39 %

Eva Solo

Drevená naberačka na špagety Gravity

  • 15,34 € 9,35 €
  • na sklade 4 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ES119642
Značka: Eva Solo
Séria: Eva Solo Gravity
Dizajnér: Tools Design
Farba / rozmery: d 26,6 cm
Materiál: bukové drevo
lakované

Popis produktu

Drevená naberačka na špagety Gravity v skratke:

  • Praktický výrez v rukoväti umožňujúci zavesenie na okraj hrnca
  • Pomáha udržať čistotu pri servírovaní či varení
  • Vhodné pre riad s nepriľnavým povrchom
  • Z bukového dreva s lesklou sivou rukoväťou
  • Nie je vhodné na umývanie v umývačke riadu

Séria Gravity od dánskej spoločnosti Eva Solo obsahuje okrem hrncov tiež celý rad kuchynského náčinia, ktoré uľahčí prácu v kuchyni. Nástroje z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a tepelne odolného silikónu alebo z dreva je možné zavesiť na okraj riadu zo série Gravity. Tým sa zabráni stekaniu a odkvapkávaniu na stôl či sporák. Riad je možné umývať v umývačke riadu, odolá teplotám až do 220 °C.

Moderné náčinie z nehrdzavejúcej ocele so silikónom je tepelne odolné až do 220 °C a pre úsporu času ho možno umývať v umývačke riadu. Drevené náčinie v typicky severskom dizajne ladia vďaka kombinácii prírodného materiálu a lesklej šedej rukoväti so všetkými typmi kuchýň. Pre jeho dlhšiu životnosť ho umývajte ručne. Na rozdiel od náčinia z nehrdzavejúcej ocele nie je vhodný do umývačky riadu.

KÓD VÝROBCA: 119642

O značke Eva Solo

Eva Solo

Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete.