produkt sa už nepredáva

Drevné štiepky na údenie jablko Apple

sladká údená aróma

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Drevné štiepky na údenie instantne pridajú grilovanému pokrmu údené aróma. Vhodením mokrých štiepok na žeravé uhlie vznikne dym, ktorý dodá pokrmom novú chuť. Na výber máte z niekoľkých druhov dreva, každé je iné a môžete tak improvizovať a vytvárať nové a nové kombinácie.

Štiepky Pecan prinášajú bohatú, ale jemnú chuť vhodnú na kuracie mäso a ryby. Dym pekanového dreva dodáva hydine zlatavo hnedú farbu, čím zvyšuje jej "atraktivitu".

Štiepky Apple z dreva jablone pridajú mäsu prirodzenú údenú sladkosť, ktorá výborne doladí ryby, morské plody a hydinu.

Čerešňové štiepky Cherry sú veľmi jemné s ľahkou ovocnou arómou. Odporúčame ich na hydinu, hovädziu sviečkovú, jahňacie a bravčové mäso.

Hikory štiepky z bieleho orecha výrazne oživia chuť každého červeného mäsa, nič nepokazíte ani s bravčovým alebo hydinou.

  • Drevné štiepky na údenie k sofistikovanému doladeniu grilovaných pokrmov
  • Ľahké použitie – stačí namočiť a vhodiť na uhlíky
  • Jednoduchý spôsob experimentovania s chuťou a vôňou jedla
  • Vyrobené v USA
  • Balenie obsahuje 3 l štiepkov

KÓD: BG113962

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu