Blomus

Držiak na kuchynské utierky CUSI

  • 41,47 €
  • na sklade 5 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM68220
Značka: Blomus
Farba / rozmery: Ø 13,5 cm, v 28,5 cm, hmotnosť 900 g
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ
plast

Popis produktu

Držiak na kuchynské utierky CUSI by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vďaka nemu budete mať papierové utierky na kuchynskej linke vždy poruke. Cez štrbinu vo valci z nehrdzavejúcej ocele ľahko prestrčíte koniec rolky s utierkami. Nehrdzavejúca oceľ chráni utierky pred fŕkajúcou vodou alebo prskajúcim olejom. Zostanú suché a čisté. Plastový spodný diel zasa zabraňuje pohybu po stole a chráni pred nechcenými škrabancami.

Držiak CUSI môžete zároveň používať aj pri servírovaní. Vďaka nemu budú papierové utierky aj dekoráciou vášho prestretého stola.

Držiak na papierové utierky CUSI v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Plastový diel chráni stôl pred poškriabaním
  • Rozmer držiaka: priemer 13,5 cm, výška 28,5 cm

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

KÓD VÝROBCA: 68220

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.