Elektrický kontaktný gril 800GR Sage

Kód: SAGE41006994
€269
Skladom (2 ks)

Elektrický kontaktný gril Sage obsahuje dve grilovacie dosky (horná vrúbkovaná, spodná hladká) so špeciálnym nepriľnavým povrchom, ktorý minimalizuje potrebu oleja a jednoducho sa čistí. Indikátor stavu nahriatia grilovacích dosiek, 15 minútový časovač, variabilné nastavenie teploty, odnímateľná miska na tuk, možnosť nastavenia sklonu dosiek, rozloženie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kontaktný gril 800GR od výrobcu Sage umožňuje grilovanie rôznych druhov mäsa, rýb, zeleniny, prípravy sendvičov atď. Obsahuje 2 grilovacie dosky, ktoré sú vybavené špeciálnym nepriľnavým povrchom Quantanium. Tento povrch minimalizuje potrebu oleja a jednoducho sa čistí. Spodná doska je plochá a horná je vrúbkovaná. Sklon oboch dosiek môžete nastavovať. Nastavenie sklonu spodnej dosky zaistí odvod prebytočného tuku do odkvapkávajúcej misky. Gril môžete jednoducho rozložiť, tak že budete mať dvojnásobnú grilovaciu plochu.

Tento elektrický gril je vybavený 15 minútovým časovačom a svetelnou indikáciou, ktorá vás informuje o nahriatia grilovacích plôch. Teplotu môžete variabilne nastavovať v rozpätí 180 - 220 °C. 

ŠPECIFIKÁCIE

Výška: 15,9 cm

Šírka: 50,6 cm

Hĺbka: 38,1cm

Príkon: 2400 W

Materiál: zliatina ušľachtilých kovov a nerezovej ocele

Farba: strieborná

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické grily
Záruka: 2 roky
Farba: Šedá
Typ produktu: Elektrický gril

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: