Elektrický mlynček na korenie ONYX

Kód: PG24581
Značka: Peugeot
€53,99
Skladom (2 Ks)
Vrátane 6 batérií AAA

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický mlynček na korenie ONYX Peugeot v skratke:

  • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie korenia.
  • Jednoduché ovládanie jednou rukou.
  • Nastavovanie hrúbky mletia.
  • Osvetlenie na spodnej strane mlynčeka.
  • Protišmyková povrchová úprava Softtouch.
  • Vyrobené vo Francúzsku.
  • Dodáva sa s korením.
  • Na motor mlynčeka záruka 2 rok.
  • Predĺžená záruka 5 rokov na telo mlynčeka.
  • Na mlecí mechanizmus záruka doživotná.

Mlynček ONYX s povrchovou úpravou Softtouch je extra príjemný na dotyk, stabilný v rukách, nešmýka sa. Matný čierny povrch kontrastuje s plexisklovým zásobníkom na korenie. V spodnej časti je vybavený osvetlením, ktoré zopne automaticky pri mlecom procese. Mlynček je poháňaný 6 batériami AAA.

Podrobnosti o mlecom mechanizme na korenie Peugeot:

Mechanizmus sa skladá z dvojradovej ozubenej špirály, ktorá perfektne vedie a drží jednotlivé zrnká korenia. Oceľ, z ktorej je mechanizmus vyrobený, je špeciálne ošetrený patentovaným postupom proti korózii. Výsledkom je, že si mechanizmus zachová svoju ostrosť a odolnosť.

Aké korenie použiť?

Pre ideálny výsledok používajte zrnká čierneho korenia s priemerom 5 mm alebo menej. Možno používať, čierne, biele alebo zelené korenie. Zmes farebného korenia by nemala obsahovať viac ako 15% ružového (červeného) korenia. V mlynčekoch Peugeot určených na korenie možno tiež mlieť sušený koriander.

Peugeot, značka, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1810, je symbolom francúzskej gastronómie a životného štýlu. Telá mlynčekov Peugeot aj mlecie mechanizmy sa vyrábajú vo Francúzsku vo vlastných prevádzkach. Mlynčeky sa kompletizujú ručne a následne sa veľmi dôkladne kontrolujú. Bezchybné fungovanie je pre značku Peugeot samozrejmosťou. Na mlecie mechanizmy poskytujú celoživotnú záruku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky
Záruka: 2 roky
Kategorie P: Mlynčeky
Séria: Peugeot ONYX

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Továreň Peugeot Saveurs vyrába mlynčeky známe po celom svete. Od návrhu dizajnu, technický vývoj až po samotné spracovanie dreva a precízne montovanie, všetko prebieha priamo v továrňach značky - v malom podniku len so 130 zamestnancami. Firma sa od svojich počiatkov pred vyše 200 rokmi vyšvihla na popredné miesta v exporte mlynčekov a dnes dováža tovar do viac ako 80 krajín sveta. Sortiment navyše rozšírila o produkty pre milovníkov vína a kávy. 104394