ETA

ETA je symbolom tradičného českého dizajnu a českej kvality a zostáva najznámejšou značkou domácich spotrebičov v Českej republike. Na trhu pôsobí od roku 1943 a je symbolom kvality výrobkov, moderného dizajnu, vývoja príslušenstva, inteligentných riešení a spokojnosti zákazníkov.
6 položiek celkom
Lis na ovocie, bobuľoviny a zeleninu ku kuchynským robotom ETA ETA002898050
Stolná mechanická váha Storio Eta červená
Outlet
€38 –10 %
€34,20
ETA577790030
Stolná mechanická váha Storio Eta čierna
Outlet
€40 –20 %
€32
ETA577790020
Stolná mechanická váha Storio Eta béžová
€50
ETA577790040
Kávovar Inesto Eta digitálna
€80
ETA317490000
Digitálna kuchynská váha ETA Zori
Outlet
€18 –10 %
€16,20
ETA777890000

ETA – tradičná značka, ktorú pozná každý

ETA je tradičná česká značka a jeden z popredných českých výrobcov malých domácich spotrebičov. Ale povedať, že ETA je populárna, neznamená nič, keďže spontánne povedomie o značke ETA medzi českými spotrebiteľmi dosahuje 96 %! ETA ponúka rôzne malé domáce spotrebiče, ako napríklad:

Ako to všetko začalo?

Od roku 2007 vlastní ETA investičná skupina Benson Oak, ale v roku 1943 ju založil podnikateľ Jan Prošvic, ktorý začal vyrábať elektrické žehličky v malom mestečku Hlinsko v Českej republike.

V roku 1952 spoločnosť (podnikateľská ako Elektro-Praga Hlinsko, štátny podnik) začala s prvou výrobou vysávačov v Českej republike. Názov spoločnosti bol v roku 1996 v súlade s ochrannou známkou zmenený na ETA.

Začiatkom roku 2000 sa spoločnosť začala orientovať na autá a výrobu komponentov pre automobilový priemysel, no v roku 2008 sa začala úplne zameriavať na domáce spotrebiče, pričom svoju oddanosť domácnostiam zdôraznila vysávačom Onyx. , najpredávanejší vysávač roku 2009 v Českej republike.

V súčasnosti je ETA aj naďalej symbolom tradície a histórie domácich spotrebičov českého dizajnu a českej kvality a je stále najznámejším výrobcom domácich spotrebičov v Českej republike.

Dizajnéri stojaci za spoločnosťou ETA

Je pravda, že cieľom praktických domácich spotrebičov ETA je uľahčiť nám život, urýchliť a menej znepokojovať prácu v kuchyni. Napriek tomu sa ETA stará nielen o kvalitu a funkčnosť svojich produktov, ale aj o ich štýl a dizajn.

V roku 1973 sa Stanislav Lachman, svetoznámy dizajnér, stal dizajnérom domácich elektrických spotrebičov ETA. Medzi jeho najznámejšie návrhy patrí kuchynský robot v tvare kalicha, fén v tvare laserovej pištole a najkontroverznejšia žehlička ETA 211 s v tom čase najväčšou žehliacou plochou na svete.

V roku 2009 s cieľom omladenia značky dizajnér Zdeněk Veverka, ktorý spolupracoval so Škoda Auto či Ford, nositeľ mnohých ocenení za dizajn a vedúci produktového a priemyselného dizajnu na univerzite. zo západných Čiech v Plzni, sa stal prvým formálne určeným stálym dizajnérom značky. Produkty získali moderný a atraktívny dizajn, ktorý sa hodí do všetkých typov moderných interiérov.

Poslanie a hodnoty značky ETA

ETA kladie dôraz na kvalitu produktov, moderný dizajn, vývoj príslušenstva, smart riešenia a predovšetkým spokojnosť zákazníkov a poslaním spoločnosti je poskytnúť kompletné riešenie pre vybavenie domácností svojich zákazníkov s malými domácimi spotrebičmi.