produkt sa už nepredáva

Filtračná kanvica AKVA čierna

Vrátane filtračnej náplne

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Už nebudete chcieť žiadnu inú vodu na pitie ani varenie. Voda bez vápnika, ktorý sa ukladá v kuchynských elektrospotrebičoch, a bez ďalších nechcených látok, ktoré negatívne ovplyvňujú jej chuť.

Na rozdiel od bežných filtračných kanvíc je možné kanvicu AKVA použiť dvoma spôsobmi. Bežný spôsob, keď je filter umiestnený vo vnútornej nádobe kanvice a samotné filtrovanie prebieha tiež v kanvici, zaberá tak veľmi veľa miesta. Nový systém AKVA je možné "obrátiť". Vnútornú časť s filtrom je možné z kanvice vybrať a postaviť nahor na jej veko. Tým získate oveľa väčší objem prefiltrovanej vody ako v predchádzajúcom prípade, navyše vám kanvicu s čerstvou vodou pri servírovaní na stôl nebude "hyzdiť" vnútorná nádoba s filtrom.

Kanvica AKVA je vybavená ukazovateľom s LED osvetlením. Bez veka možno umývať v umývačke. Filtračné náplne meňte najneskôr po 4 týždňoch.

Filtračná kanvica AKVA WMF je vybavená náplňami s dvojitou účinnosťou. Odoberajú z vody vápnik a substancie ovplyvňujúce chuť vody. Výsledkom je, že napríklad káva alebo čaj pripravené z takto filtrovanej vody rozvinú oveľa lepšie svoju chuť. Domáce elektrospotrebiče, v ktorých budete používať prefiltrovanú vodu, budú lepšie chránené proti nežiaducemu zavápneniu. Náplne navyše mineralizujú vodu o ióny magnézia. Pitná voda sa tak stáva oveľa chutnejšou.

KÓD: WM0617827390

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu