produkt sa už nepredáva

Flexibilné špízy FireWire

na extra dlhý špíz

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Súprava obsahuje 2 x flexibilný špíz

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Ohybné špízy FireWire patria bez zveličenia medzi najväčšie grilovacie inovácie. Je to tak jednoduché a geniálne – možnosť navliecť si kompletné menu na jednu "niť" nenechá žiadneho kuchára na pokoji.Predstavte si priestor s dĺžkou 68 cm, ktorý môžete naplniť všetkým, na čo máte práve chuť, je to naozaj veľkorysý priestor. Mäso, ryby, zeleninu, ovocie...vďaka flexibilite môžete celý špíz vložiť do misky s marinádou a na grile potom pohotovo uložiť v akomkoľvek dovolenom aj nedovolenom postavení. Inovatívne špízy budú s istotou patriť medzi vaše najobľúbenejšie príslušenstvo.

  • Flexibilné špízy na flexibilné grilovanie
  • 2 kusy ponúkajú navlečenie surovín v dĺžke celkom 136 cm
  • Dlhé ohybné drôty zakončené ihlou z nehrdzavejúcej ocele
  • Veľa priestoru na kompletné menu
  • Na grilovacom rošte môžete uložiť proste tam, kde je miesto
  • Špízy sa prispôsobia akémukoľvek priestoru
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG201348

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu