produkt sa už nepredáva

Forma na burgery

pomocník na perfektné tvarovanie burgerov

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Forma na hamburgery je jednoduchým, ale nevyhnutným pomocníkom na grilovanie v EGG štýle. Vďaka formičke s lisom jednoducho vytvoríte úhľadné hamburgery z mäsa, rýb aj zeleniny. Stačí naplniť hlbšiu časť a zatlačiť na ňu hornú polovicu formičky. Táto vychytávka vám umožní pripraviť aj takéto špeciality ako plnené burgery, a to veľmi jednoducho. Hovädzí burger s čedarom vo vnútri alebo rybí so sušenými paradajkami? Náplň stačí vložiť doprostred mäsa a prikryť ďalšou vrstvou.

  • Pomocník na rýchle tvarovanie hamburgerov
  • Jednoducho a precízne
  • Aj na prípravu plnených burgerov
  • Vyrobené z plastu bez BPA
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG114082

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu