produkt sa už nepredáva

Forma na koláč Ø 26 cm zelená

Modern Classics, exkluzívne v Kuline

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pomocou dokonale tvarovanej formy na koláč z krásnej farebnej série Modern Classics sa vám vydarí každý koláč. Či už z krehkého cesta, lístkového alebo nepečený, vždy bude vyzerať a chutiť neodolateľne.

Riad EmileHenry je vďaka technológii High Resistance® odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky nádoby možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vybratí z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Tento riad nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiaru, ako sú plynové alebo elektrické sporáky. Všetok riad Emile Henry je možné umývať v umývačke. Odolá teplotám do 250 °C.

Vedeli ste, že...?

Emile Henry je tradičná francúzska značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitnou burgundskou keramikou. Všetky produkty sú z väčšej časti vyrábané ručne, každý kus je tak originál. Na spodnej strane vyrazené označenie napr. JN3 nie je číslo vášho džbánika alebo formy, ale podpis remeselníka a zároveň prchavá spomienka na okamih, keď výrobok vznikol vo francúzskom Marcigny.

KÓD: EH626121

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu