Emile Henry

Forma na pečenie toastového chleba červená Burgundy

  • 80,55 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: EH345504
Značka: Emile Henry
Séria: Emile Henry Burgundy
Farba / rozmery: červená Burgundy / 24 x 15 x 12 cm, V 2 l
Materiál: vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do mrazničky
vhodné do rúry do 300 °C
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Teplý kyprý chlieb s chrumkavou kôrkou, nadýchané parížske bagety a ľahké toasty. Nikdy by ste neverili, koľko úprimnej radosti je možné vyčarovať raňajkami s domácim pečivom. Hoci je treba tejto tradičnej príprave venovať nejaký ten čas, odmenou za to vám bude nadšenie z chrumkavého pečiva upečeného s láskou a starostlivosťou. A ak pridáte domácu marmeládu a čerstvé maslo, veľmi rýchlo sa stanú raňajky u vás doma tým najobľúbenejším a najočakávanejším jedlom. Znovuobjavovanie domáceho pečenia je návratom k tradíciám, keď domov voňal čerstvo upečeným chlebom.

Keramická forma na pečenie chleba Vám umožní skvele upiecť domáci chlieb. Či už sendvičový, toastový, bezlepkový alebo žitný, vždy bude mať chrumkavú kôrku a jemnú striedku. Žiaruvzdorná keramická forma s vypuklou pokrievkou zabezpečí počas pečenia tú správnu úroveň vlhkosti. Malé otvory v dolnej časti aj v pokrievke zaistia správne vykysnutie cesta a suchú a chrumkavú kôrku. Vďaka vrúbkom na dne formy sa cesto nepripečie. Uchá na veku poslúžia na jednoduchú manipuláciu.

Chlieb je možné vo forme rovno porciovať, špeciálna keramika vydrží aj zásahy ostrým kuchynským nožom.

Každý kus Emile Henry je originál: vyrába sa z výlučne prírodného materiálu a ručne tak, aby ste si aj Vy mohli vychutnať autentické potešenie z francúzskej kuchyne a umenie užívať si život. Kvalitná burgundská hlina je spoločne s glazúrou vypálená pri 1100 °C. Riad Emile Henry Flame® je preto odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky nádoby možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vybratí z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Kuchynský riad Emile Henry je stálofarebný a je možné ho umývať v umývačke riadu.

KÓD VÝROBCA: EH345504

O značke Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradičná francúzska značka vyrábajúca kvalitnú a originálnu keramiku. Jej produkty sa z oblasti Burgundska postupne rozšírili aj do kuchýň mimo krajinu galského kohúta a sú dnes vnímané jako ideálne spojenie moderných technológií a tradičného prístupu.