produkt sa už nepredáva

Forma na preloženú pizzu Calzone malá

na 1 porciu

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

So zubatou formou sa pizza Calzone môže objaviť aj na vašom grilovacom menu. Plnená talianska pochúťka je variáciou na bežne známu klasiku – s tým rozdielom, že si môžete dopriať naozaj bohatú náplň, ktorá zostane vo vnútri chrumkavého cesta. Stačí rozvaľkať cesto, vykrojiť pomocou formy a naplniť podľa chuti. S týmto originálnym pomocníkom môžete aj improvizovať a vyrobiť sladké maxi šatôčky s tvarohom či makovou náplňou.

  • Forma na prípravu talianskej preloženej pizze
  • Vyrobená z plastu bez BPA
  • K dispozícii 2 veľkosti

Návod na použitie: vyváľajte cesto, vykrojte spodnú časť formy, vložte cesto do formy, na jednu stranu umiestnite náplň, okraj pokropte vodou, zatvorte pevne formu, aby sa okraje spoľahlivo spojili. A teraz môžete pizzu Calzone upiecť na grile alebo vo vašej rúre!

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG114174

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu