Emile Henry

Grilovací plát Burger Party antracitová Charcoal

keramika BBQ®, vrátane 6 ihiel

  • 105,45 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: EH797548
Značka: Emile Henry
Séria: Emile Henry Charcoal
Farba / rozmery: antracitová Charcoal / 39 x 39 cm
Materiál: keramika BBQ®
keramika HR®
odolá teplotám do 500 °C
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do umývačky riadu
vhodné na BBQ

Popis produktu

Grilovací plát Burger Party je určený na použitie priamo na ohni, na grilovanie burgerov a prípravu letnej zeleniny. Veľkosťou je určený na prípravu až 6 burgerov naraz. Balenie obsahuje aj 6 rôznych napichovátok, ktoré Vám elegantne udržia pripravované burgery v požadovanej polohe na tanieri. Spodná časť s výrazne vrúbkovanou plochou je ideálna na prudké grilovanie mäsa. Vyvýšený okraj, ktorý tak nie je v priamom kontakte s najväčším žiarom z grilu, je ideálny na opečenie žemle a udržanie hotových burgerov v teple pred servírovaním. Vďaka glazovanému hladkému povrchu sa veľmi ľahko čistí. Možné umývať v umývačke riadu.

POZOR: Nie je možné použiť priamo na varnej doske sporáka, došlo by k prasknutiu plátu! Grilovací plát nepoužívajte na priamych zdrojoch tepla, ako sú plynové a keramické platne alebo indukcia!

Každý kus Emile Henry je originál: vyrába sa z výlučne prírodného materiálu a ručne tak, aby ste si aj Vy mohli vychutnať autentické potešenie z francúzskej kuchyne a umenie užívať si život. Kvalitná burgundská hlina je spoločne s glazúrou vypálená pri 1100 °C. Riad Emile Henry je preto odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky nádoby možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vybratí z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Celý riad od Emile Henry je stálofarebný a je možné ho, samozrejme, umývať v umývačke.

KÓD VÝROBCA: EH797548

O značke Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradičná francúzska značka vyrábajúca kvalitnú a originálnu keramiku. Jej produkty sa z oblasti Burgundska postupne rozšírili aj do kuchýň mimo krajinu galského kohúta a sú dnes vnímané jako ideálne spojenie moderných technológií a tradičného prístupu.