Emile Henry

Grilovací plát na ryby antracitová Charcoal

keramika BBQ®

  • 81,73 €
  • na sklade 2 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: EH797544
Značka: Emile Henry
Séria: Emile Henry Charcoal
Farba / rozmery: antracitová Charcoal / 50 x 28 x 5 cm
Materiál: keramika HR®
odolá teplotám do 500 °C
vhodné do mrazničky
vhodné do umývačky riadu
vhodné na BBQ

Popis produktu

Grilovací plát na ryby je určený na použitie priamo na ohni. Zaistí, že vaša ryba alebo seafood zostanú krehké s delikátnou "dymovou" vôňou. Vďaka vysokým okrajom môžete rybu pripravovať priamo v marináde. Vrúbkovaný povrch zanechá typické pásiky na grilovanom pokrme. Vďaka glazovanému hladkému povrchu sa veľmi ľahko čistí. Môžete umývať v umývačke riadu.

POZOR: Nie je možné použiť priamo na varnej doske sporáka, došlo by k prasknutiu plátu!

Každý kus Emile Henry je originál: vyrába sa z výlučne prírodného materiálu a ručne tak, aby ste si aj Vy mohli vychutnať autentické potešenie z francúzskej kuchyne a umenie užívať si život. Kvalitná burgundská hlina je spoločne s glazúrou vypálená pri 1100 °C. Riad Emile Henry je preto odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky nádoby možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vybratí z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Celý riad od Emile Henry je stálofarebný a je možné ho, samozrejme, umývať v umývačke.

KÓD VÝROBCA: EH797544

O značke Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradičná francúzska značka vyrábajúca kvalitnú a originálnu keramiku. Jej produkty sa z oblasti Burgundska postupne rozšírili aj do kuchýň mimo krajinu galského kohúta a sú dnes vnímané jako ideálne spojenie moderných technológií a tradičného prístupu.