Hlboká pokrievka z nehrdzavejúcej ocele Ø 32 cm original pro collection®

Kód: FS08336332200
€79,99
Skladom (1 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Riad Fissler original pro collection®vyrobený profesionálmi pre profesionálov. Robustný materiál z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a ťažká priliehajúca pokrievka, presne taký riad nájdete v každej profesionálnej kuchyni. Rastúce nároky na kuchynské vybavenie boli jasným signálom na vytvorenie profesionálnej série riadu.

  • Hlboká pokrievka z nehrdzavejúcej ocele umožní dokonalé dusenie
  • Vysoká kvalita technického spracovania
  • Robustný dizajn profesionálneho riadu
  • Polomatný vzhľad z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10
  • Odolné proti opotrebovaniu, poškriabaniu a škvrnám od vody a proti odtlačkom prstov
  • Priestranný úchyt – pri manipulácii nepotrebujete chňapku
  • Možno použiť v rúre do 250 °C

Hlboká pokrievka zo série original pro collection® je vyrobená z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (18 % chrómu, 10 % niklu, 72 % ocele), veľmi dobre sa čistí, je hygienická a mimoriadne odolná proti korózii. Úchyt zostáva chladný po celú dobu varenia. Pokrievku možno použiť na všetky príslušné priemery panvíc a riadu zo série original pro collection®. Vďaka veľkému priestoru pod pokrievkou sú vytvorené ideálne podmienky pre kondenzáciu a efektívnu cirkuláciu tepla a pary. Tento spôsob dusenia vyžaduje minimálne podlievanie.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

Dodatočné parametre

Kategória: Pokrievky
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Pokrievka
Materiál: Nerezová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. 104350