Hrniec O 24 cm original profi collection® Fissler

Kód: FS08412324000
BLACK FRIDAY
Značka: Fissler
€179 –10 %
Hrniec O 24 cm original profi collection® Fissler
€179 –10 % €161
Skladom (4 Ks)

Hrniec značky Fissler z profesionálnej série Profi Collection je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a má ťažkú priliehajúcu pokrievku. Je perfektný pre varenie s minimálnym množstvom vody a vysoko odolný proti opotrebeniu a poškriabaniu. Úchyt pokrievky a ucha hrnca ostávajú počas varenia chladné. Mnoho užitočných funkcií a vychytávok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riad Fissler original pro collection®vyrobený profesionálmi pre profesionálov. Robustný materiál z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a ťažká priliehajúca pokrievka, presne taký riad nájdete v každej profesionálnej kuchyni. Rastúce nároky na kuchynské vybavenie boli jasným signálom na vytvorenie profesionálnej série riadu.

 • Varenie s minimálnym množstvom vody!
 • Vysoká kvalita technického spracovania
 • Robustný dizajn profesionálneho riadu
 • Polomatný vzhľad z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10
 • Odolné proti opotrebovaniu, poškriabaniu a škvrnám od vody a proti odtlačkom prstov
 • Vynikajúca tepelná vodivosť umožní energeticky úsporné varenie vďaka hliníkovému jadru
 • Dokonale priliehajúca ťažká pokrievka
 • Pokrievka s vnútorným zakrivením – pre šťavnaté pokrmy – funkcia Condensate-plus
 • Priestorný úchyt pokrievky aj uchá zostávajú chladné
 • Komfortné, priestorné uchá z nehrdzavejúcej ocele – pri manipulácii nepotrebujete chňapku
 • Zahnutý širší okraj na čisté vylievanie bez kvapiek
 • Integrovaná vnútorná odmerná stupnica
 • Dno CookStar vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možno použiť v rúre
 • Vhodné do umývačky riadu
 • Ocenenie za dizajn a kvalitu KitchenInovation of the year 2008, iF design award China 2008
 • Predĺžená záruka 10 rokov

Hrniec pre profesionálov zo série original pro collection® je vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (18 % chrómu, 10 % niklu, 72 % ocele), veľmi dobre sa čistí, je hygienický a mimoriadne odolný proti korózii. Polomatný povrch je dokonale hladký a odoláva odtlačkom aj škvrnám od vody. Uchá a úchyty sú leštené a zostávajú chladné po celou dobu varenia. Ich pojatie je naozaj veľkorysé – aj pri rýchlej práci veľmi dobre nájdete optimálny a bezpečný úchop a vaše ruky zostanú ďaleko od tela hrnca, takže nehrozí popálenie.

Dizajnéri sa sústredili na tvar pokrievky, prečo nepovýšiť úroveň výslednej chuti jednoduchým detailom? Vnútorné zakrivenie pokrievky napomáha stekaniu kondenzovanej pary späť do hrnca – pokrm je tak oveľa šťavnatejší a dusí sa prirodzene. Robustná pokrievka tesne prilieha ku kraju hrnca – varenie je veľmi úsporné a to ako časovo, tak aj energeticky a predovšetkým môžete variť s minimom vody, pretože je jej množstvo podporované kondenzáciou.

Perfektne rovné dno CookStar je vhodné na použitie na všetkých zdrojoch tepla, vrátane indukcie. Teplo je rovnomerne a rýchlo distribuované vďaka hliníkovému zapuzdrenému jadru a varenie je tým energeticky aj časovo úsporné. Vnútorný povrch hrnca je dokonale hladký a dobre sa čistí. S integrovanou odmerkou máte prehľad o tom, koľko porcií tentoraz uvaríte. Spojenie dna a stien je u riadu Fissler vždy plné, bez dutých priestorov. Prechod medzi dnom a stenami je zaoblený – oceníte ho najmä pri miešaní hustého obsahu, keď je nutné vareškou plynule kopírovať celý obvod hrnca. V ponuke nájdete široký výber veľkostných a typových variantov, ktoré tvoria ucelený rad Fissler original pro collection®. Ak chcete potešiť svojich blízkych, darujete im nielen riad tej najvyššej kvality, ale aj príležitosť začať variť ako šéfkuchár!

Naše tipy na úsporné varenie: na energeticky úsporné varenie je potreba nájsť správnu mieru intenzity ohrevu. Pokrm vo vnútri hrnca by sa mal variť len mierne, s malým množstvom unikajúcej pary. Príliš veľa pary signalizuje nutnosť zníženia teploty! Dno CookStar umožňuje vypnúť sporák ešte skôr, než je pokrm dovarený – využite naplno veľkú tepelnú akumuláciu hliníkového jadra! Veľkosť riadu voľte vždy podľa toho, s akým množstvom surovín pracujete. Ak to receptúra dovolí, použite vždy pokrievku – doba prípravy sa tým podstatne skráti.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

Dodatočné parametre

Kategória: Jednotlivé hrnce
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Hrniec
Materiál: Nerezová oceľ
Vlastnosti: Vhodné do umývačky
Rozmer: 24 cm
Séria: Fissler original profi collection®

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. 104350