produkt sa už nepredáva

Hrniec na odšťavovanie

5 dielov

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x sklenená pokrievka, 1x nádoba na ovocie, 1x nádoba na šťavu, 1x spodná nádoba 26 cm, 1x silikónová hadička so svorkou z nehrdzavejúcej ocele

Ovocné a zeleninové šťavy sú skutočné energetické nápoje, výborne chutia, dodávajú energiu a posilňujú obranyschopnosť. S WMF odšťavovačom získate šťavu z ovocia a zeleniny šetrným spôsobom. WMF odšťavovač z Cromarganu® (ušľachtilá nerezová oceľ 18/10) je chuťovo neutrálny, odolný proti kyselinám obsiahnutým v potravinách, hygienický, ľahko sa udržiava a je vhodný aj do umývačky riadu. Okrem toho je tento odšťavovač vybavený univerzálnym dnom TransTherm® a kvalitnou sklenenou pokrievkou, vďaka čomu máte vždy pri varení prehľad.

S WMF odšťavovačom môžete plody spracovať bez použitia konzervačných látok a chemických prípravkov. Pri odšťavovaní v pare sa plody nevaria, len sa zahrejú, a zachovajú si tak arómu, farbu, chuť a všetky vitamíny a minerály. Moderný, priestorovo úsporný odšťavovač s ergonomickými uchami vás presvedčí rôznymi modulmi, ktoré môžete použiť aj samostatne, ako napríklad kôš na ovocie alebo hrniec s pokrievkou.

KÓD: WM0797806040

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu