ZWILLING

Hrniec Ø 20 cm ZWILLING® Moment

s pokrievkou z nehrdzavejúcej ocele

 • 132,73 €
 • na sklade 2 ks
  ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW66243200
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Moment
Farba / rozmery: Ø 20 cm, V 3,5 l
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
nepálivé uchá / rukoväti
vhodné do umývačky riadu
vhodné na indukciu

Popis produktu

Riad ZWILLING® Moment v skratke:

 • Riad špičkovej kvality z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10
 • Dokonale tesniaca pokrievka umožní energeticky úsporné a zdravé varenie
 • Sendvičové dno SIGMA Classic umožní efektívne vedenie tepla
 • Veľkoryso pojaté nerozpaľujúce sa ergonomické uchá z matnej nehrdzavejúcej ocele
 • Vnútorná stupnica na jednoduchšie meranie
 • Luxusný, elegantný dizajn, saténovo matný povrch
 • Široké okraje na jednoduché a čisté vylievanie
 • Vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možno umývať v umývačke riadu

Riad ZWILLING® Moment je vynikajúcou voľbou pre začínajúcich kuchárov. Vďaka minimalistickému dizajnu a puristickému pojatiu tvarov, sa táto séria hodí do všetkých typov kuchýň. Priamočiary funkčný štýl a saténový vzhľad povrchu pôsobia nadčasovým dojmom. Riad bol navrhnutý so zámerom maximálnej praktickosti a umožniť tak kuchárom dosiahnutie vždy perfektného výsledku. Veľkoryso spracované uchá zaistia maximálnu bezpečnosť pri varení.

Dizajnéri spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels vybavili hrnce sendvičovým dnom SIGMA Classic, ktoré je cenené kvôli schopnosti energeticky úsporného varenia, pri ktorom je možné po rozohriatí hrncov znížiť prívod energie a šetriť tak prírodu. Dno SIGMA Classic tvoria tri vrstvy. Vnútorná vrstva nehrdzavejúcej ocele 18/10 zaisťuje jednoduchú údržbu, je hygienická, odolná proti poškriabaniu a neabsorbuje chute ani vône. Silné hliníkové jadro teplo akumuluje, potom rýchlo a rovnomerne distribuuje. Tretia vrstva z tej najkvalitnejšej magnetickej chrómovej ocele potom umožní použitie riadu na indukcii. Na vnútornej stene riadu je vyznačená merná stupnica. Hrnce zo série Moment môžu byť použité na všetkých zdrojoch tepla vrátane indukčnej platne.

Silnou stránkou tohto riadu je tieždokonale tesniaca pokrievka taktiež z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej je možné skrátiť dobu varenia. Suroviny si tak zachovajú väčšie množstvo vitamínov ako pri pomalšom varení. Ergonomické uchá z leštenej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa nerozpaľujú, sú dostatočne veľké na pohodlnú a bezpečnú manipuláciu. Širší okraj nádob umožní presné vylievanie obsahu bez nehôd.

KÓD VÝROBCA: 66243-200

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.