ZWILLING

Hrniec Ø 24 cm ZWILLING® Sensation

5-vrstvový materiál, s pokrievkou z nehrdzavejúcej ocele

 • 349,00 €
 • na sklade 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW66003240
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Sensation
Farba / rozmery: Ø 24 cm, V 7,6 l
Materiál: ergonomické, nerozpaľujúce sa uchá s protišmykovým povrchom
matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
špeciálna povrchová úprava Silvinox
vhodné do rúry
vhodné na indukciu

Popis produktu

Riad ZWILLING® Sensation v stručnosti:

 • Špičkový riad z nehrdzavejúcej oclee z 5-vrstvového materiálu SIGMA Clad
 • Vynikajúca tepelná vodivosť a kumulácia tepla, krátka doba ohrevu, úspora energie
 • Perfektne priliehajúca pokrievka pre energeticky úsporné varenie s malým množstvom vody
 • Ergonomické, nepálivé uchá s protišmykovým povrchom
 • Špeciálna povrchová úprava SILVINOX pre žiarivý vzhľad aj po rokoch používania
 • Odolný proti opotrebeniu, poškrabaniu a proti otlačkom prstov
 • Zvýšená odolnosť proti potravinovým kyselinám a zmene farby pri vysokých teplotách
 • Hygienický materiál, vďaka špeciálnej úprave sa jednoducho čistí
 • Široké, zahnuté kraje pre jednoduché a čisté vylievanie
 • Čistý, tradiční dizajn so saténovo hladkým, matným povrchom
 • Dokonalá symbióza funkčnosti, estetiky a dizajnu
 • Vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možné použiť v rúre
 • Možné umývať v umývačke riadu
 • Vyrobené v Belgicku

Krásna séria Sensation v elegantnom, klasickom dizajne, je riadom špičkovej kvality od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels, ktorý vydrží. Vznikol spojením tradičnej kvality s inováciami a znalosťami výroby nehrdzavejúcej ocele. Riad je vyrábaný v Belgicku.

Séria riadu ZWILLING® Sensation je unikátna vďaka elektro-chemickej úprave povrchu hrncov z nehrdzavejúcej ocele patentovanej pod názvom Silvinox. Technológia jej výroby bola po dobu 30 rokov vyvíjaná práve v Belgicku. S pomocou moderných postupov je nehrdzavejúca oceľ špeciálne ošetrená tak, aby vznikol typický žiarivý povrch, ktorý sa veľmi jednoducho čistí, je odolný proti poškrabaniu, otlačkom prstov, odoláva potravinovým kyselinám, nemení farbu vo vysokých teplotách a navyše je príťažlivý na pohľad. Ten je u série Sensation následne matovaný. Zatiaľ čo konvenčné povrchy časom tmavnú, riad so špeciálnou úpravou Silvinox je i po mnohých rokoch používania stále rovnako žiarivý, aký bol prvý deň.

Riad série Sensation je vyrobený z 5-vrstvového materiálu SIGMA Clad, ktorý zaručuje rýchle a úplne rovnomerné rozloženie tepla až do stien hrncov. Hliníkové jadro je obalené nehrdzavejúcou ušľachtilou oceľou 18/10 odolnou proti poškrabaniu, z vonkajšej strany potom vrstvou z magnetickej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/0, ktorá zaisťuje možnosť použitia na indukčnej platničke.

Extra silné hliníkové jadro hrncov zložené z dvoch vrstiev čistého hliníku a hliníkovej zliatiny uprostred zaisťuje vynikajúcu tepelnú vodivosť, teplo akumuluje a dlho udržuje. Ani na plynovom sporáku sa tak nemusíte báť pripaľovania v mieste najväčšieho žiaru. Kvalitný materiál tiež umožňuje zníženie prívodu energie čoskoro po rozpálení, čím sa šetrí energia a životné prostredie.
Unikátne rukoväti a uchá z nehrdzavejúcej ocele so špeciálnou protišmykovou textúrou sú odolné proti poškrabaniu a otlačkom prstov. Počas používania sa vďaka praktickému napojeniu v tvare písmena „V“ nezahrievajú. Vďaka precíznej technológii navarenia nevzniká priestor na usadzovanie nečistôt. Riad je vo vnútri hladký, hygienický a ľahko sa čistí. Je možné ho umývať v umývačke riadu.

Pokrievka z nehrdzavejúcej ocele pre energeticky úsporné varenie s malým množstvom vody je vybavená protišmykovým úchytom. Ten dodáva celkovému vzhľadu riadu punc luxusu, zároveň je tiež dostatočne veľký pre pohodlnú a bezpečnú manipuláciu. Ďalšou výhodou hrncov Sensation je možnosť ich použitia v rúre.

KÓD VÝROBCA: 66003-240

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.