produkt sa už nepredáva

Injektor marinády

očkovanie príchuťami

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Vstrekovač marinády naočkuje mäso marinádou priamo do svalu. Mäso a hydina môžu byť ešte šťavnatejšie a jemnejšie a chuť, ktorú si želáte dosiahnuť, sa dostane do vnútra mäsa, nielen na jeho povrch. Vstrekovač disponuje 6,5 cm dlhou ihlou z nehrdzavejúcej ocele. O tom, kto sa zahrá "na doktora", môže byť pred každým grilovaním pekná dohadovačka.

  • Injektor marinády z nehrdzavejúcej ocele umožní extra šťavnatú chuť
  • 6,5 cm dlhá ihla s 2 otvormi
  • Po rozložení sa dobre čistí
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG114112

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu