WMF

Kanvička na čaj/kávu Michalsky

  • 108,44 €
  • na sklade 2 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM0650859440
Značka: WMF
Séria: WMF Michalsky
Dizajnér: Michael Michalsky
Farba / rozmery: V 1,2 l
Materiál: vhodné do umývačky riadu
WMF porcelán

Popis produktu

Kto nemá rád príjemný odpočinok pri šálke čaju alebo kávy? Porcelánový riad Michalsky je určený práve pre takéto vzácne okamihy. Nájdete v ňom klasické tvary WMF aj súdobé línie. Michalsky mení pohľad na tradičné obradné pitie čaju. Tento moderne navrhnutý porcelán totiž môžete použiť na štýlové podávanie kávy aj čaju. Použitie bielej farby v kombinácii s jednoduchými líniami dodáva prísľub nadčasovosti. Za povšimnutie stojí jemná čierna linka na podšálkach, ktorá prepája dizajn celej kolekcie Michalsky.

Kanvička na čaj /kávu Michalsky v skratke:

  • Vyrobená z kvalitného bieleho porcelánu
  • S objemom 1,2 l
  • Odolná proti poškriabaniu
  • Je vhodná do umývačky riadu
  • Možné dokúpiť sitko na čaj (nie je súčasťou balenia)

Nadčasová kolekcia Michalsky vyjadruje súdobý mestský životný štýl. Prináša novú interpretáciu dizajnu spoločnosti WMF z dvadsiatych rokov. Je určená pre náročných, ktorí ocenia spojenie kozmopolitnej módy, súdobého dizajnu a klasického štýlu stolovania. Hodí sa na každú príležitosť.

Vznikla v spolupráci so svetovým návrhárom Michaelom Michalskym. Spája archetypálne tvary odkazujúce na dedičstvo spoločnosti WMF a geometrické, lineárne tvary súčasnosti. Každý z jednotlivých prvkov bol navrhnutý špeciálne na svoj ​​účel s dôrazom nielen na vizuálnu stránku, ale predovšetkým na pohodlie a pocity spojené s ich užívaním. Spoločne tak vytvárajú úchvatný harmonický celok.

Séria bola vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zodpovedajúcim štandardom Michaela Michalsky a WMF. Kolekciu tvoria príbory z nehrdzavejúcej ocele z Cromarganu protect®, biely porcelán, poháre z krištáľového skla a doplnky z leštenej nehrdzavejúcej ocele Cromargan®. Všetko navrhnuté v jednotnom dychberúcom štýle.

V Berlíne žijúci Michael Michalsky je jedným z najlepších nemeckých návrhárov, ktorý je známy svojim "lifestyle" dizajnom a snahou o prepojenie módy a hudby. Po strednej škole študoval na College of Fashion v Londýne. Svoju kariéru odštartoval ako konštrukčný manažér v nemeckom Levi Strauss & Co. Neskôr pracoval v spoločnosti Adidas, z toho šesť rokov na pozícii kreatívneho riaditeľa. Pôsobí v oblasti produktového a interiérového dizajnu, firemnej módy, inscenácie a spolupracuje s medzinárodne uznávanými umelcami.

Jeho meno je spojené so svetovými značkami ako MCM, Tchibo alebo Kappa China. Má taktiež svoju vlastnú módnu značku Michalsky. Od roku 2009, kedy založil agentúru Michalsky Designlab, vyhľadávajú jeho služby klienti z celého sveta a z rôznych priemyselných odvetví. Spolupracoval s význačnými spoločnosťami ako je napríklad Sony, DHL, Disney či BMW.

KÓD VÝROBCA: 06.5085.9440

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.