Akcia BLACK FRIDAY
-62 %

produkt sa už nepredáva

Kastról 16 cm Nature Colours Black

Silargan®, pokrievka z nehrdzavejúcej ocele s posuvným systémom

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

O riade série Nature Colours v skratke:

 • Riad pre zdravé varenie, pečenie, servírovanie či skladovanie pripravených pokrmov
 • Pokrievky z nehrdzavejúcej ocele so silikónovými úchytkami vhodné do rúry do 180 °C
 • Posuvný systém pre dokonalú kontrolu varenia a jednoduché zlievanie
 • Hrubé dno na energeticky úsporné varenie vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie
 • Tepelne odolné, nepálivé uchá / rukoväti z nehrdzavejúcej ocele
 • Z unikátneho patentovaného materiálu Silargan®
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškriabaniu, extrémne hladký a ľahko sa čistí
 • Dômyselné okraje hrncov pre pohodlné vylievanie bez rozliatia
 • Bez niklu, ideálny pre alergikov
 • Hrnce sú stohovateľné pre úsporu miesta
 • Môžete ho umývať v umývačke riadu

Inovatívna séria Nature Colours prináša do Vašej kuchyne trendovú bielu, elegantnú čiernu a očarujúce prírodné farby: zelenú Ocean Green a modrú Mountain Blue. Robustné, ale zároveň estetické a sofistikované hrnce Nature Colours sú vyváženou kombináciou elegancie a praktickej formy. Sú ideálne nielen na zdravé varenie, ale aj na servírovanie a skladovanie pripravených jedál. Krásne farby oživia vašu domácnosť a zmenia bežné varenie na potešenie.

Nemecká spoločnosť Silit, dlhodobý líder vo výrobe kvalitného riadu, predstavuje hrnce špičkovej kvality radu Nature Colours vyrobené z unikátneho materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporéznym keramickým povrchom je veľmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrabaniu. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 rokov!

Hrnce sú vhodné na varenie s malým množstvom vody. Pripravené pokrmy si uchovávajú viac vitamínov, minerálnych látok, prirodzenú farbu a charakteristickú vôňu. Vďaka použitým materiálom totiž majú výborné vlastnosti na pečenie a varenie s vysokou energetickou účinnosťou. Hrnce Nature Colours sú vyrobené z jedného kusa ocele, teplo sa tak šíri rovnomerne a rýchlo. Unikátny materiál Silargan® získané teplo dlho uchováva, čím spoločne s použitím dômyselných pokrievok šetrí cennú energiu a čas.

Ďalšou výhodou hrncov tohto radu je možnosť ich použitia v rúre. Hrnce majú stabilné, ergonomické uchá z leštenej nehrdzavejúcej ocele, ktoré odolávajú teplotám do 250 °C. Na prvý pohľad tiež zaujmú robustné pokrievky navrhnuté na energeticky úsporné varenie. Na ich výrobu bola použitá kvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ. Pokrievky sú vybavené perforáciou na únik pary a posuvným systémom pre dokonalú kontrolu počas varenia. Pomocou pokrievok môžete zlievať bezpečne a bez použitia cedidla. Silikónové úchytky zasa chránia pred popálením a zároveň uľahčujú zlievanie.

Hrnce a pokrievky radu Nature Colours sa vďaka hladkému povrchu a možnosti rozobrania zlievacieho systému ľahko čistia. Riad je vhodný do umývačky.

Upozornenie:

 • Pri použití v rúre používajte na manipuláciu s riadom chňapky.
 • Horúce pokrievky prudko neochladzujte, aby nedošlo k poškodeniu vplyvom teplotného šoku.
 • Na čistenie nepoužívajte abrazívne (brúsne) hubky či kefky.

O použitom materiáli a technológii:

TOTO NIE JE NEPRIĽNAVÝ POVRCH! Na vyprážanie vždy používajte olej či pevný tuk! Prázdny riad zohrejte s tukom alebo olejom najprv na tri štvrtiny výkonu sporáka a následne IHNEĎ výkon stiahnite na tretinu i menej. Riad veľmi dobre vedie teplo, znížený výkon je pre dokončenie pokrmu úplne postačujúci. Je len potrebné nechať pokrmu dostatok času, aby sa zatiahla jeho spodná vrstva, pokrm sa následne sám od povrchu oddelí.

Spoločnosť Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyrábaný pomocou najmodernejšej technológie. Silargan® predstavuje dokonalú syntézu špeciálnej feromagnetickej ocele a veľmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce zo Silarganu® sú stelesnením kvalitného riadu s dlhou životnosťou. Silit poskytuje na materiál Silargan® predĺženú záruku 30 rokov!

Riad vyrobený zo Silarganu® je tvrdý a odolný proti poškriabaniu. Silargan® je predovšetkým vhodný materiál na výrobu riadu pre zdravú výživu a uvedomelý životný štýl. Je chuťovo neutrálny. Navyše neobsahuje nikel. Je teda najlepšou voľbou pre alergikov.

KÓD: SL2101291367

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu