Kód: ZO330496
Značka: ZONE
Farba / rozmery: sivá / v 24 cm, d 19,5 cm, š 6 cm
Materiál: keramika
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/8
silikón
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Keramická súprava na umývanie riadu obsahuje:

1x obdĺžniková miska na príbory s držadlom na utierku, d 19,5 cm, š 6 cm

1× kefka na riad z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s vymeniteľnou hlavicou

1× keramický dávkovač na mydlo s aplikátorom z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, v 20,5 cm

Keramická súprava na umývanie riadu s držadlom na utierku je modernou podobou klasickej kuchynskej súpravy. Vďaka moderným a vysoko kvalitným materiálom je veľmi odolná, ľahko umývateľná a farebne a dizajnovo padne do oka každému. Súčasťou súpravy je keramický dávkovač na saponát alebo mydlo s aplikátorom z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, nehrdzavejúca kefka s vymeniteľnou hlavicou a obdĺžniková miska s držadlom na utierku. Jednoduché komponenty možno použiť zvlášť alebo dohromady ako kompaktnú plne funkčnú a dekoratívnu súpravu. Jemné moderné farby vás ohromia.

  • Keramická súprava na umývanie riadu z vysoko kvalitných materiálov
  • Dávkovač, kefa s vymeniteľnou hlavicou a praktická miska
  • Jednoduché moderné farby
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Ľahko umývateľný materiál
  • Praktický dizajnový pomocník do kuchyne

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD VÝROBCA: 330496

O značke ZONE

ZONE

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.