produkt sa už nepredáva

Keramický stojan na vertikálne grilovanie morky

s plniteľným stredom

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Keramický stojan na vertikálne pečenie morky vám ušetrí miesto na grile, pretože morka na „stojato“ jednoducho nezaberie toľko miesta. Vertikálne uloženie hydiny vedie k dokonalým výsledkom pečenia – vďaka rovnomernému stekaniu tuku je mäso šťavnaté a kožtička nádherne chrumkavá. Vnútorná časť keramického stojana je dokonale funkčná, môžete ju naplniť aromatickou tekutinou ako pivo, víno alebo vývar s korením. Pečené mäsko nebude nikdy vysušené!

  • Ideálny spôsob, ako bezchybne upiecť šťavnatú hydinu
  • Odporúčame použiť s odkvapkávacím pekáčikom
  • Vhodné k modelom XXL, XL, L, M a S
  • K dispozícii aj menší variant na kurča
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG301017

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu