produkt sa už nepredáva

Kliešte na kožu s 1/4" ostrím TWINOX®

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kliešte na kožu s 1/4" ostrím TWINOX® sú veľmi pohodlným nástrojom pre čisté odstránenie odumretej kože okolo nechtového lôžka. Majú špeciálne upravené, jemne honované ostrie. Ošetrenie kože je s nimi obzvlášť ľahké.

Pred odstraňovaním kože by mal byť necht a jeho okolie namočený do vlažnej vody a emulzie oleja či mydla. Po starostlivom zatlačení kutikuly (nechtovej kože) späť k lôžku možno ľahko a rovnomerne ostrihať uvoľnenú a odumretú kožu. Po dokončení manikúry sa odporúča použiť výživný krém na ruky.

Kliešte na kožu s 1/4" ostrím TWINOX® v stručnosti:

  • Na strihanie kože, pohodlnejší úchop
  • Elegantný, nadčasový dizajn
  • Výborná kvalita spĺňajúca aj náročné požiadavky
  • Pohodlné a bezpečné použitie
  • Z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii
  • Atraktívny saténovo hladký povrch
  • Dlhotrvajúca životnosť

Nástroje prémiovej série TWINOX® od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels predstavujú harmonické spojenie špičkového dielenského spracovania a tej najlepšej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii. Môžete s nimi bez obáv pracovať aj v miestnostiach a krajinách s vyššou vlhkosťou vzduchu. Saténovo matný povrch nástrojov je veľmi príjemný na dotyk, vďaka premyslenému dizajnu sú praktické na použitie a krásne na pohľad.

V obsiahlom sortimente série TWINOX® nájdete nožnice na nechty aj kožu, klieštiky na nechty, kliešte na nechty alebo kožu, kadernícke nožnice, rôzne druhy pinziet či potrebné nástroje na manikúru. TWINOX® je tou najlepšou možnou starostlivosťou o Vaše ruky. Značka ZWILLING je celosvetovým synonymom kvality a zárukou dlhej životnosti výrobkov.

KÓD: ZW42579101

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu