produkt sa už nepredáva

Klieštiky na nechty 5,5 cm s puzdrom TWIN® Box

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Klieštiky na nechty TWINOX® v elegantnom koženom puzdre, sú vhodné na manikúru aj pedikúru. Klieštiky sú malé, môžete ich nosiť v kabelke aj vo vrecku nohavíc. Ich precízne, ľahko zaoblené ostrie využíva silu na princípe páky a umožňuje perfektné a čisté strihanie. Klieštikmi na nechty sa odporúča strihať cca 1 mm od začiatku bieleho nechtu, potom začistiť pilníkom na nechty. Perfektne upravené nechty sú detail, ktorý si každý všimne.

  • Vhodné na cestovanie
  • Z matnej nehrdzavejúcej ocele 18/10
  • Odolné proti korózii
  • Dlhotrvajúca životnosť
  • S logom značky ZWILLING
  • Kožené puzdro

Nástroje prémiovej série TWINOX® od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels predstavujú harmonické spojenie špičkového dielenského spracovania a tej najlepšej nehrdzavejúcej ocele odolnej proti korózii. Môžete s nimi bez obáv pracovať aj v miestnostiach a krajinách s vyššou vlhkosťou vzduchu. Saténovo matný povrch nástrojov je veľmi príjemný na dotyk, vďaka premyslenému dizajnu sú praktické na použitie a krásne na pohľad.

V obsiahlom sortimente série TWINOX® nájdete nožnice na nechty aj kožu, klieštiky na nechty, kliešte na nechty alebo kožu, kadernícke nožnice, rôzne druhy pinziet či potrebné nástroje na manikúru. TWINOX® je tou najlepšou možnou starostlivosťou o vaše ruky. Značka ZWILLING je celosvetovým synonymom kvality a zárukou dlhej životnosti výrobkov.

KÓD: ZW42409701

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu