Kombi mlynček na korenie a sypkú soľ PONTARLIER 15 cm Peugeot

Kód: PG860501
€34,49 –31 %
Kombi mlynček na korenie a sypkú soľ PONTARLIER 15 cm Peugeot
€34,49 –31 % €23,49
Skladom (> 20 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombi mlynček na korenie a sypkú soľ PONTARLIER Peugeot v skratke:

  • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie korenia.
  • V hornej časti mlynčeka je integrovaná soľnička na sypkú soľ.
  • Z odolného akrylu.
  • Mlecí mechanizmus s nastaviteľnou hrúbkou mletia.
  • Vyrobené vo Francúzsku.
  • Dodáva sa naplnený.
  • Predĺžená záruka 5 rokov na telo mlynčeka.
  • Na mlecí mechanizmus záruka doživotná.

Kombi mlynček PONTARLIER je ideálnym riešením, ktoré šetrí miesto a vyzerá skvele. Obojsmerný mlecí mechanizmus s voľbou nastavenia hrúbky mletia sa reguluje pomocou korunky z nehrdzavejúcej ocele. Mlynček sa uvádza do chodu otáčaním hornej časti so soľničkou.

Podrobnosti o mlecom mechanizme na korenie Peugeot:

Mechanizmus sa skladá z dvojradovej ozubenej špirály, ktorá perfektne vedie a drží jednotlivé zrnká korenia. Oceľ, z ktorej je mechanizmus vyrobený, je špeciálne ošetrený patentovaným postupom proti korózii. Výsledkom je, že si mechanizmus zachová svoju ostrosť a odolnosť.

Aké korenie použiť?

Pre ideálny výsledok používajte zrnká čierneho korenia s priemerom 5 mm alebo menej. Možno používať, čierne, biele alebo zelené korenie. Zmes farebného korenia by nemala obsahovať viac ako 15% ružového (červeného) korenia. V mlynčekoch Peugeot určených na korenie možno tiež mlieť sušený koriander.

Peugeot, značka, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1810, je symbolom francúzskej gastronómie a životného štýlu. Telá mlynčekov Peugeot aj mlecie mechanizmy sa vyrábajú vo Francúzsku vo vlastných prevádzkach. Mlynčeky sa kompletizujú ručne a následne sa veľmi dôkladne kontrolujú. Bezchybné fungovanie je pre značku Peugeot samozrejmosťou. Na mlecie mechanizmy poskytujú celoživotnú záruku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Mlynček

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Továreň Peugeot Saveurs vyrába mlynčeky známe po celom svete. Od návrhu dizajnu, technický vývoj až po samotné spracovanie dreva a precízne montovanie, všetko prebieha priamo v továrňach značky - v malom podniku len so 130 zamestnancami. Firma sa od svojich počiatkov pred vyše 200 rokmi vyšvihla na popredné miesta v exporte mlynčekov a dnes dováža tovar do viac ako 80 krajín sveta. Sortiment navyše rozšírila o produkty pre milovníkov vína a kávy. 104394