produkt sa už nepredáva

Kozmetická taštička 17 cm grey CRAFT

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kozmetická taška CRAFT je vyrobená v unikátnom dizajne z kvalitnej plstis polyuretánovými prvkami. Taška je dobre umývateľná a je určená na rôzne drobné nevyhnutnosti každej ženy alebo muža. Neobvyklá kombinácia materiálov vyzerá jedinečne a padne do oka naozaj každému. Taštička má praktické ucho na jednoduché prenášanie a zatváranie na zips.

  • Kozmetická taška z kvalitnej plsti s polyuretánovými prvkami
  • Unikátny dizajn
  • Pevná a dobre umývateľná plsť
  • Na rôzne kozmetické potreby pre ženy, ale aj mužov
  • Prirodzený vzhľad s pečiatkou severského dizajnu

Séria CRAFT dánskej značky ZONE je jemná unikátna séria z imitácie kože a plsti. Doplnky pomôžu priestoru stať sa jedinečným a uvoľneným a vzbudzujú prijemnú domácu atmosféru. Súčasťou série CRAFT sú košíky na pečivo, ovocie alebo trebárs na varené vajíčka. Podložky sú určené pod taniere alebo na odkladanie rôznych predmetov. Podložky ľahko udržíte čisté pomocou vlhkej handričky. V neposlednom rade sú súčasťou série toaletné nevyhnutnosti v podobe tašiek na toaletné potreby alebo úložné koše do kúpeľne. Séria je navrhnutá dizajnérom Tobiasom Jacobsnom, ktorého rodina sa venuje unikátnemu dizajnu doplnkov už po generácie.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO361072

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu