Kozmetický odpadkový kôš matná nehrdzavejúca oceľ 5 l NEXIO

Kód: BM68943
€45,49
Skladom (2 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetický odpadkový kôš NEXIO s praktickým nášľapným otváraním je moderným, elegantným doplnkom do vašej kúpeľne. Vďaka svojim rozmerom je vhodný do malých kúpeľní. Vyberateľný zásobník zjednodušuje jeho vysýpanie.

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmer: priemer 21 cm, hĺbka 26 cm, výška 28 cm
  • Vhodný do malých kúpeľní, objem 5 litrov
  • S praktickým nášľapným otváraním

Nemecká spoločnosť Blomus vyrába luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Rovnako je to aj v ucelenom rade NEXIO určenom do kúpeľní. Dizajnéri celú túto sériu poňali v elegantnom, klasickom štýle. Väčšinu doplnkov nájdete v dvojakom vyhotovení matná – leštená nehrdzavejúca oceľ.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky do kúpeľne
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Doplnok do kúpeľne
Materiál: Nerezová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139