produkt sa už nepredáva

Krájač na pizzu koliesko

úhľadné dieliky s bohatou náplňou

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Krájač na pizzu koliesko bol navrhnutý špeciálne na krájanie bohato plnených pízz a koláčov. Rotujúce ostré koliedko prenikne náplňou aj chrumkavým cestom úplne jednoducho. Navyše si môžete pochutnať na úhľadných dielikoch s náplňou presne tam, kde sa nachádzala tesne po upečení. Mäkšia rukovať dobre sedí v ruke a jej ergonómia ochráni vaše prsty pred ostrím. Pizza koliesko je klasikou, ktorá pri krájaní talianskej špeciality s prevahou poráža klasický nôž.

  • Na efektívne krájanie plnených pízz a koláčov
  • Vyrobený z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a plastu
  • Najlepšie výsledky dosiahnete na krájacej doske
  • Neodporúčame krájanie priamo na pizza kameni, poškodilo by sa ostrie
  • Vhodné len na ručné umývanie, nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky
  • Vzhľadom na vysokú ostrosť uchovávajte mimo dosah detí
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG114136

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu