Krájač na syr FROMA Blomus

Kód: BM68139
€39,90
Skladom (5 Ks)

S krájačom na syr FROMA z matnej nehrdzavejúcej ocele ľahko nakrájate svoj obľúbený syr. Na krájanie sa používa pevná kovová struna. Je vhodný na mäkké syry, ako je raclette, ementál alebo kozí syr. Krájač možno odporučiť aj na krájanie placiek alebo kociek masla. Plátky sa pri krájaní nelepia ani netrhajú, pretože pri používaní strún pôsobí malá trecia sila. Dodáva sa s dvoma náhradnými oceľovými lanami.

Detailné informácie

Podrobný popis

S krájačom na syr FROMA vyrobeným z matnej nehrdzavejúcej ocele ľahko nakrájate váš obľúbený syr. Na krájanie využíva pevnú kovovú strunu. Je vhodný na mäkké syry ako raclette, ementál alebo kozí syr. Krájač možno odporučiť aj na krájanie paštét či kocky masla. Plátky sa pri krájaní nelepia ani netrhajú, pretože pri použití strún vzniká len malá trecia sila. Dodáva sa s dvoma náhradnými oceľovými lankami.

Krájač na syr FROMA v skratke:

  • Je vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmery: výška 22 cm, šírka 20 cm
  • Dodáva sa s 2 náhradnými oceľovými lankami

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské náčinie
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Kuchynské náčinie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139