Blomus

Kŕmidlo pre vtáky AVIA

samodávkovacie

  • 91,02 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM65427
Značka: Blomus
Dizajnér: Flöz Industrie Design
Farba / rozmery: Ø 6,5 cm, v 143 cm, š 18 cm
Materiál: akrylátové sklo
matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ
plast

Popis produktu

Kŕmidlo pre vtáky AVIA je neobvyklé svojim luxusným vyhotovením a praktickosťou. Štíhla, 1 m dlhá, tyč z nehrdzavejúcej ocele je zakončená dávkovačom zrna s bidielkami. Vďaka uzavretej nádobe nevzniká v okolí kŕmidla zbytočný neporiadok.Objemný transparentný zásobník na kŕmenie nevyžaduje časté plnenie, navyše sa zrno automaticky dávkuje do spodnej časti, akonáhle je ho málo.

Môžete ho zapichnúť do mäkkého podložia alebo umiestniť do základne Blomus. Kŕmidlo bude centrom pozornosti vašej modernej záhrady, a zároveň poskytne potravu drobným opereným návštevníkom z okolí. Preniesť prírodu si môžete aj na balkón alebo na terasu, pozorovanie vtáčikov sa určite stane zábavou celej rodiny.

Kŕmidlo pre vtáky AVIA v skratke:

  • Vyrobené z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele, čierneho plastu a akrylátového skla
  • Praktická a jednoduchá prevádzka – veľký zásobník s automatickým dávkovaním
  • Rozmery: priemer 6,5 cm, výška 143 cm, šírka 18 cm

Tip: Odporúčame umiestniť kŕmidlo v dohľadu vašich okien, nových zážitkov pri pozorovaní si tak užijete ešte viac.

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

KÓD VÝROBCA: 65427

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.