produkt sa už nepredáva

Kuchársky nôž Damasteel 15 cm

v darčekovej drevenej kazete

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

V prípade kuchárskeho noža Damasteel 15 cm sú chrbát noža a ostrie ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka čomu ho môžete využiť skutočne všestranne. Kuchársky nôž má širokú, hrubú čepeľ na krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Je vhodný aj na sekanie a kolískové krájanie byliniek, zeleniny alebo orechov. Špička noža pritom zostáva pevne na pracovnej ploche a ostrím pohybujete nahor a nadol. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, pomocou ktorej môžete rovnomerne filetovať kusy rýb.

Kuchársky nôž Damasteel 15 cm WMF v skratke:

  • Špičkové spracovanie
  • Profesionálna kvalita
  • Charakteristická kresba damascénskej ocele z cca 120 vrstiev
  • Neprekonateľná ostrosť
  • V krásnej drevenej darčekovej kazete
  • Možnosť vygravírovania mena či monogramu do rukoväti

Nože zo série Damasteel sú skutočnými umeleckými dielami. Pri čepeliach Damasteel sa snúbi estetika ručne vyrábaných damascénskych čepelí s možnosťami najmodernejších technológií. Výsledkom tohto úplne nového postupu je nožiarska oceľ dosiaľ nevídanej kvality a neprekonateľnej ostrosti, brúsená pod uhlom 30°. Charakteristická textúra noža vzniká špecifickým spojením rôznych materiálov – PMC 27 a RWL 34 v 120 vrstvách a následným jemným leptaním kyselinou. Všetky nože Damasteel dodávame v krásnej drevenej darčekovej kazete.

Aby nože zostali ostré, odporúčame ich brúsiť keramickou ocieľkou alebo obťahovacou brúskou. Dbajte však na to, aby rezný uhol špičky noža a brúsky bol 30 stupňov. Nôž veďte po brúske naplocho.

Možnosť nechať na rukoväť noža vygravírovať meno robí z tohto noža skvelý nápad na osobný darček!

KÓD: WM1880349990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu