Kuchársky nôž Yari 20 cm WMF

Kód: WM1884506030
Značka: WMF
€151,30
Skladom (2 Ks)

Kuchársky nôž Yari sa dá používať skutočne všestranne. Nôž má širokú a silnú čepeľ na krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Hodí sa aj na sekanie a podávanie byliniek, zeleniny alebo orechov. Špička čepele zostáva pevne na pracovnej ploche a vy ňou pohybujete hore a dole. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, ktorá sa dá použiť na rovnomerné filetovanie kúskov rýb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchársky nôž Yari môžete využiť skutočne všestranne. Nôž má širokú, hrubú čepeľ na krájanie mäsa, rýb a zeleniny. Je vhodný aj na sekanie a kolískové krájanie byliniek, zeleniny alebo orechov. Špička noža pritom zostáva pevne na pracovnej ploche a ostrím pohybujete nahor a nadol. Kuchársky nôž má jednu širšiu stranu, pomocou ktorej môžete rovnomerne filetovať kusy rýb.

Čepele nožov Yari sú vyrobené z vysoko kvalitnej japonskej nožiarskej ocele, ktorá sa skladá zo 67 vrstiev. Vnútorná stredová vrstva (jadro) je z nekorodujúcej a extrémne tvrdej ocele VG10. Vďaka tvrdosti jadra 60-62 HRC a výbrusu v uhle 30° sú tieto čepele dlhodobo mimoriadne ostré.

Rukoväti nožov Yari sú z ušľachtilého dreva Pakkawood v kombinácii s leštenou nerezovou oceľou. Drevo Pakkawood je výnimočný materiál veľmi príjemný na dotyk, je pevné a odolné proti vlhkosti a iným nepriaznivým vplyvom.

Nože Yari sa dodávajú v kvalitných darčekových škatuliach.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchárske nože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Rozmer: 20 cm
Dĺžka čepele: 20 cm
Typ produktu: Kuchársky nôž
Séria: WMF Yari
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

WMF - prémiová nemecká kvalita do vašej kuchyne

WMF – prémiový nemecký dizajn

WMF – zdravé varenie s prémiovým riadom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. 104428